Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kiedy nastąpi aktualizacja map google ?
#1
Witam, mam problem, pytanie :D
Chciałbym się dowiedzieć kiedy nastąpi aktualizacja map google dla województwa lubuskiego ? Ponieważ już od około 2 lat są te same, nie są wcale aktualizowane.
Wie ktoś ? A może trzeba je jakoś samemu zaktualizować ?
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
Samemu raczej tego nie zrobisz :D Ale z tego co mi wiadomo to malutka część Polski została zaktualizowana do roku 2011. Poszukaj w google.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Szukałem w google, nic nie znalazłem dlatego napisałem tutaj :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy ogłosić upadłość? Raspyoi 0 784 20.02.2020, 14:42
Ostatni post: Raspyoi
  Kiedy ubieracie choinkę/jaką sztuczną czy naturalną? Negr1 9 3 956 24.12.2017, 08:31
Ostatni post: Paweu
  Ile mieliście lat, kiedy po raz pierwszy się upiliście? Monoceros 25 8 131 28.02.2015, 13:16
Ostatni post: Sylwester
  Google glass a prywatność. B0hazard 2 1 923 21.04.2014, 19:59
Ostatni post: Swordancer
  Kupowanie za granicą, cło i vat jak gdzie kiedy? pandokti 3 2 319 14.03.2014, 22:11
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości