Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kim chciał(a)byś zostać?
#1
Temat dotyczy, kim chlelibyśmy zostać w przyszłości?, bo każdy z nas już układa albo rozmyśla co będzie robił za 10-15 lat.
To ja się pochwalę, chciałem zostać kierowcą traktorów i kombajnistów.Spróbuje spełnić swoje wymagania przestawione przez samego siebie.
Odjechani, kim chlelibyście zostać przyszłości?
Szczerze jak na spowiedzi:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Haker napisał(a):chciałem zostać kierowcą traktorów i kombajnistów
Kierowca traktorów, hmm, no ok, ale kierowca kombajnistów? :P Chciałbyś ich ujeżdżać, tak? Haha

Moim celem jest zostać rentierem.
  Odpowiedz
#3
Na forum nie ma 5-6 latków, także plany tego co będziemy robić w przyszłości sięgają góra 5,6 lat.

Haker napisał(a):chciałem zostać kierowcą traktorów i kombajnistów

Mówiąc prościej gospodarzem, rolnikiem. Nie ma czegoś takiego jak kierowca kobajnistów, jeśli już to kierowca kombajnu, tyle.
Z resztą, kierowcą traktora to już pewno jesteś, tylko że nie masz na to papierów, tak samo i ja.

Ja chciałbym zostać fizjoterapeutą, tylko nie jestem w stanie zrealizować tego, no może inaczej... wszystko jest możliwe, tylko pochłania to zbyt dużo czasu. Kiedyś myślałem nad tym aby zostać piłkarzem, ale nie, gdybym mieszkał w jakimś większym mieście to byłoby to dużo łatwiejsze.
W najgorszym przypadku, zostanę po prostu budowniczym. ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Paweł napisał(a):tylko że nie masz na to papierów, tak samo i ja.
Wystarczy że zrobię prawo jazdy na Traktor, a wtedy będę posiadał papiery.Dziękuje za zwrócenie mi uwagi, w głowie tak mi się zakodowało jakoś, że wymawiam kombajnista zamiast kierowca kombajnu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Ja natomiast chciałbym zostać rekinem finansowym na Wall Street.

Tak zupełnie na serio nie wiem - jak można planować przyszłość na 10 lat do przodu? Ja nie wiem
co będę robił za tydzień, czy miesiąc a co dopiero za rok czy pięć. Jak się życie ułoży tak będzie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Kosmonautą :D
Albo płatnym zabójcą!
Tak serio nie mam pojęcia jeszcze :)
Da Vinci rentierem?
Już na emeryturę Ci się spieszy? :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#7
Adi, rentier, nie rencista.

Wikipedia napisał(a):Rentier (fr. rentier) – osoba utrzymująca się z dochodów płynących od posiadanego kapitału, nieruchomości, odsetek od papierów wartościowych (akcji, obligacji itp.) lub wkładów bankowych.

B0hazard napisał(a):jak można planować przyszłość na 10 lat do przodu?
Można, uwierz mi ;) Niektóre, najbardziej opłacalne inwestycje, wymagają często wiele czasu na swoją realizacje. Nie od razu Rzym zbudowano :)
  Odpowiedz
#8
Zmienia postać rzeczy :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#9
Chciałbym zostać dobrym ojcem, mężem, dziadkiem, sąsiadem, kolegą, przyjacielem, dalekim znajomym, pracownikiem, pracodawcą. To mi wystarczy.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#10
Jak tak o tym myślę, to chciałabym być lekarzem, ale niestety trochę zawaliłam sprawę idąc do liceum o takim, a nie innym profilu. Poza tym plany i priorytety z wiekiem zmieniają się zupełnie. Będę pomagała chorym ludziom, więc po częsci moje chcenia zostały zrealizowane ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każdy z nas może zostać bohaterem! Demanufacture 6 3 877 21.01.2015, 16:59
Ostatni post: Demanufacture

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości