Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Klasyfikacja w laptopie.
#11
Sprawdź jeszcze opcje "zarządzania energią", w moim samsungu po reinstalacji systemy wskakują ustawienia fabryczne i wszystko hula na 75%, muszę ręcznie poprzestawiać i dopiero jest okey.
  Odpowiedz
#12
Myślicie że ja jestem taki głupi że nie mam zainstalowanego directa Puknijsie? starsze sterowniki instalowałem ale statystyki były identyczne co teraz. wg mnie to coś jest nie tak z procesorem lub sterownikami do niego.
  Odpowiedz
#13
Microsoft napisał(a):Indeks wydajności systemu Windows został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał postęp w technologii komputerowej.

Nie dziwne że wynik jest gorszy, zapoznaj się dokładnie z tym czym jest indeks wydajności systemu windows

http://bit.ly/RxXQ7G
  Odpowiedz
#14
Niestety, ale wcześniej miałem większe klasyfikacje i podczas grania w Gta IV mogłem grać na najwyższych detalach i gra płynnie chodziła a teraz to nawet na średnich nie chodzi zbytnio dobrze co wtedy na wysokich. Tak samo w przypadku Assassin's creed Revelations na zwykłych ustawieniach gra dobrze chodziła a teraz to gdy wejde na wysoki budynek i się rozejrze gdzie jest najwięcej budowli to fps'y strasznie spadają.
  Odpowiedz
#15
W biosach ustawiałeś? Może masz coś źle ustawione i masz mniejsze parametry?
  Odpowiedz
#16
O tak przypominam sobie! Tak Dokładnie przed pierwszym formatem coś grzebałem bo zmieniałem ustawienia aby system na start czytał najpierw płytę z windowsem ale coś jeszcze grzebałem więc to jest bardzo możliwe... A są gdzieś w necie fabryczne ustawienia biosu. Tak to bym mógł porównać i pozmieniać bo nie wiem co pozmieniałem.
  Odpowiedz
#17
Jak zadziała to napisz może pomogłem. Zobacz co mogłeś przestawić i ustaw z powrotem tak jak było.
  Odpowiedz
#18
W biosie zakładce exit wybrałem load optimal options coś się chyba pozmieniało. Potem ponownie uruchomiłem ocenę ale nadal to samo :(
  Odpowiedz
#19
kliknąłeś przywracanie ustawień fabrycznych? Chyba że to ta opcja ale nie mam pojęcia. Wiem, że na pewno jest coś w biosie przestawione, ale nie wiem co
  Odpowiedz
#20
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opinia o laptopie Suicider 7 2 677 16.11.2015, 18:19
Ostatni post: Jaro070
  Instalacja Bluetooth w laptopie Adrian21 3 2 882 17.03.2014, 01:19
Ostatni post: skrzypas
  Jak nagrywać kamerką w laptopie Mantis98 1 2 636 03.03.2013, 01:47
Ostatni post: Mychaty
  Uszkodzone wejście audio w laptopie danielo117o 5 6 741 02.08.2012, 19:26
Ostatni post: danielo117o

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości