Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Klawiatura dedykowana do Facebooka
#1
Firma Social Keyboards stworzyła klawiaturę Social Network Access Keyboard (SNAK), przeznaczoną dla zapalonych użytkowników Facebooka.

Urządzenie wygląda, jak standardowa klawiatura USB, z tą różnicą, że wyposażono je w 19 dodatkowych, dedykowanych klawiszy, obsługujących różne funkcje
tego portalu społecznościowego.

[Obrazek: 14314-450.jpg]

Do klawiatury dołączono aplikację, którą trzeba zainstalować na komputerze, zanim zaczniemy korzystać z przycisków, dających szybki dostęp do Wiadomości, grup, edycji profilu, ustawień prywatności, zdjęć, gier, linków itd. Klawiatura SNAK kosztuje 30$.



Źródło: 4press
  Odpowiedz
#2
To ja poczekam na edycję klawiatury dedykowanej użytkownikom "Odjechanych" :D

[Obrazek: klawiaturan.jpg]

To wydanie bardziej przypada mi do gustu :D hahaha

:idea: Ps.: Na poważnie, czemu zrobili z wysokimi klawiszami? Przecież to diabelstwo "klekocze" jak stary traktor. Sam mam klawiaturę z klawiszami o "miękkim skoku".
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Rzecz zbędna, ciekawe po co komu coś takiego.
Gdyby to był jakiś super skomplikowany portal albo gra to rozumiem.
  Odpowiedz
#6
Jeszce trochę i będzie klawiatura na naszą klasę :) to się ludziom za komputerem nudzi od pomysłów...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z klawiaturą z wejściem PS2 Nieśmiertelny 9 5 292 22.01.2014, 19:54
Ostatni post: B0hazard
  Jaka klawiatura? tungar 4 4 490 22.11.2011, 02:19
Ostatni post: tungar
  bezprzewodowa klawiatura i mysz Leszek 14 12 505 24.03.2011, 07:46
Ostatni post: Leszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości