Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Klawiatura dedykowana do Facebooka
Firma Social Keyboards stworzyła klawiaturę Social Network Access Keyboard (SNAK), przeznaczoną dla zapalonych użytkowników Facebooka.

Urządzenie wygląda, jak standardowa klawiatura USB, z tą różnicą, że wyposażono je w 19 dodatkowych, dedykowanych klawiszy, obsługujących różne funkcje
tego portalu społecznościowego.

[Obrazek: 14314-450.jpg]

Do klawiatury dołączono aplikację, którą trzeba zainstalować na komputerze, zanim zaczniemy korzystać z przycisków, dających szybki dostęp do Wiadomości, grup, edycji profilu, ustawień prywatności, zdjęć, gier, linków itd. Klawiatura SNAK kosztuje 30$.

Źródło: 4press
  Odpowiedz
To ja poczekam na edycję klawiatury dedykowanej użytkownikom "Odjechanych" :D

[Obrazek: klawiaturan.jpg]

To wydanie bardziej przypada mi do gustu :D hahaha

:idea: Ps.: Na poważnie, czemu zrobili z wysokimi klawiszami? Przecież to diabelstwo "klekocze" jak stary traktor. Sam mam klawiaturę z klawiszami o "miękkim skoku".
  Odpowiedz
@CenterPL Jak chcesz wrzucać newsy to chociaż szukaj lepszych informacji na konkretne tematy.
Patrz i ucz się a będą z ciebie ludzie:

Klawiatura Facebook S.N.A.K.

[Obrazek: facebookkeyboard.jpg]

Chociaż istnieją specjalistyczne klawiatury dla graczy to wydawałoby się że nikt nie skonstruuje takiej dla użytkowników portalów społecznościowych aż do teraz gdy firma Social Network Access Keyboard (S.N.A.K.) wyprodukowała klawiaturę do Facebooka.

[Obrazek: facebookkeyboard2.jpg]

[Obrazek: facebookkeyboard3.jpg]

Klawiatura Facebook od Social Keyboards pozornie wyglądająca na normalną została wyposażona w 19 dodatkowych przycisków umieszczonych na jej obrzeżach. Dodatkowe przyciski pozwalają na dostęp nie tylko do strony głównej portalu Facebook ale nawet dalej do skrzynki odbiorczej, ogłoszeń, zdjęć czy strony ze znajomymi.

Prawdopodobnie dzięki tej klawiaturze łatwiej będzie się dostać do różnych stron konta na Facebooku niż za pomocą wielu pogmatwanych menu ekranowych. Wszystko co zależy zrobić to tylko nacisnąć przycisk znajdujący się po obu stronach klawiatury aby dostać się gdziekolwiek na Facebooku.

Funkcje przycisków:

Lewa strona:

* Wiadomości - Przenosi bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej
* Powiadomienia - Zobacz, co nowego w Twojej sieci
* Edytuj profil - Szybki dostęp do edycji swojego profilu
* Wydarzenia - Błyskawicznie znajdź i twórz nowe wydarzenia
* Grupy - Dołącz do nowej grupy lub edytuj istniejące grupy
* Przyjaciele - Pokaż, Edytuj pełną listę obecnych znajomych lub Skontaktować się z nimi.
* Książka telefoniczna - Znajdź szybko numery swoich znajomych
* Centrum pomocy - Centrum pomocy Facebook
* Ustawienia Konta - Szybki dostęp do wszystkich osobistych ustawień konta
* Ustawienia Prywatności - Ustaw kto może wyświetlać Twój profil
* Strona główna - Przenosi bezpośrednio do www.Facebook.com

Prawa strona:

* Usypianie - Natychmiast chowa Facebooka i przełącza Twój komputer w stan uśpienia
* Zdjęcia - Dostęp do pełnej listy aktualnych zdjęć
* Wyślij Zdjęcia - Bezpośrednio wysyłaj zdjęcia za pojedynczym naciśnięciem przycisku
* Wyślij Pliki Wideo - Bezpośrednio wysyłaj pliki wideo za pojedynczym naciśnięciem przycisku
* Gry - Mafia Wars, Farmville, Cafeville, itd. Zagraj w nie teraz!
* Linki - Znajdź wszystkie linki umieszczone przez Ciebie i Twoich przyjaciół
* Reklamy + Strony - Edytowanie reklam i stron dla swojej firmy lub strony wtórnej
* Facebook Dla Programistów - Naciśnij ten przycisk jeśli jesteś programistą lub webmasterem

Klawiatura Facebook jest kompatybilna z systemem Windows XP, Vista i Windows 7 oraz zawiera jedną bardzo dobrą cechę. Otóż przyciski będą aktywne przez cały czas trwania sesji przy połączeniu komputera z Facebookiem dopóki użytkownik nie wyloguje się z portalu.

Źródło: Internet Siao - Creative Gadgets and Stuff!
  Odpowiedz
To co napisałeś jest raczej artykułem a nie newsem gdy ja czytam newsy to oczekuje w krótkim czasie przeczytać dużą ilość sensownych informacji gdyż nie mam czasu czytać długich artykułów zawierających np. w tym przypadku rozmieszczenie przycisków które do niczego mi się nie przyda gdyż i tak tej klawiatury nie kupię każdy kto będzie chciał kupić sobie taką klawiaturę to na pewno po wpisaniu w google jej nazwy pojawi się ona jako pierwsza wraz z obszernym opisem.

Podsumowując uważam że news w przeciwieństwie do artykułu powinien być krótki i zawierać najbardziej przydatne informację.

Dlatego też nie mogę się z tym zgodzić:
skrzypas napisał(a):"@CenterPL Jak chcesz wrzucać newsy to chociaż szukaj lepszych informacji na konkretne tematy.
Patrz i ucz się a będą z ciebie ludzie:"
  Odpowiedz
Rzecz zbędna, ciekawe po co komu coś takiego.
Gdyby to był jakiś super skomplikowany portal albo gra to rozumiem.
  Odpowiedz
Jeszce trochę i będzie klawiatura na naszą klasę :) to się ludziom za komputerem nudzi od pomysłów...
  Odpowiedz