Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Koleś przecięty na pół!
#1
Haha Genialna sztuczka!

[Obrazek: trollface.png]



Muszę przyznać, że pomysł jest nieziemski!
  Odpowiedz
#2
Wow, jak to jest zrobione?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Facet zgina nogi w kolanach i chowa się w jakiejś "obudowie", nie wiem jak to nazwać. Na to nałożone ubranie. Można się tak bez trudu wygiąć i chodzić w pozycji półsiedzącej (sprawdzałem) jak on to robi, a reszta to właśnie ta obudowa, która udaje nogi. Akurat tego nie trudno się domyślić, ale efekt zadziwiający. Niektórzy jak widać się przerazili.
  Odpowiedz
#4
Szkoda, że nie jest pokazany z boku ani od tyłu, to dałoby nam punkt odniesienia, bo jednak ciężko sobie wyobrazić, jak on to robi, nawet znając teorię ;)
  Odpowiedz
#5
Wiesz, to jest wideo. Mała modyfikacja i wszystko wygląda nieco inaczej, choć tutaj jest to zbyt doskonałe. W sumie dziwne wydaje się, to że dzieciak z matką wskoczyli na drogę bez zastanowienia. Na upartego widziałem już podobne sztuczki, tyle że z udziałem różnych kostiumów i czasem ich budowa naprawdę potrafi wizualnie zmylić. Jak dla mnie po prostu się wygiął, a reszta to kostium. W spodniach wdać czasami gdzie się nogi układają. Niektórzy ludzie widzący go z boku nie reagują jakimś wielkim zaskoczeniem.

Czasem rzeczy niemożliwe są banalne:
  Odpowiedz
#6
Ta gleba tej kobiety na początku, najlepsza.
Pomysł świetny, wygląda to naprawdę odlotowo.
Nie ciekawi Was jak Wy byście zareagowali na taki niecodzienny widok? Sam się zastanawiam
jak ja bym się zachował ale myślę że ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślał to ucieczka.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wkurzony koleś Karol 0 1 405 15.11.2011, 22:36
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości