Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Koniec świata!
#1
Witajcie;) jutro ma być koniec świata, nie wiem, czy wątek pasuje 100%, ale oddaje po części mój zamysł:) jeśli wierzycie, że jutro zginie te 98% ludzi, a chcecie przed śmiercią zrobić dobry uczynek, dajcie znać, przyślę Wam mój numer konta i będziecie mogli przelać dowolną sumę;) liczy się jak normalnie, a nie zaboli, bo w końcu będzie over, prawda?:)
Pisz proszę tu na priv, albo dowiedź chomika donkamilos!

Pozdrawiam

Kamil!:)
  Odpowiedz
#2
Hahaha, ale się uśmiałem ;D
Dobry pomysł na zarobek - tylko szkoda, że nikt na to nie pójdzie ;D

Wpadnę tutaj do tematu za dwa dni i zobaczę jak idzie Ci "zarabianie".
  Odpowiedz
#3
Ha ha ha h aha Kruszynek ja tu z Tobą wdepnę by sprawdzić jak kolega się wzbogaca :D.
  Odpowiedz
#4
Uwaga!
Jeżeli ktoś chce wpłacić donKamilosowi pieniądze niech się śpieszy, ponieważ koniec świata podobno nastąpi równo o 6.00!
  Odpowiedz
#5
Smiech na sali , cuda na kiju... żadnego końca świata nie będzie... tak samo jak miał Watykan pod ziemię się zapaść...
  Odpowiedz
#6
A ja na temat końca świata powiem tyle:

Jestem niezniszczalny ponieważ przeżyłem już tyle tych końców świata, że ja pitole.
  Odpowiedz
#7
hmmm... polska na 100% nie zginie :D
[Obrazek: synngaa.png]
Pomogłem ? - Kliknij przycisk 'Reputacja'
  Odpowiedz
#8
(20.05.2011, 23:22)CzekoladowyBaron napisał(a): A ja na temat końca świata powiem tyle:

Jestem niezniszczalny ponieważ przeżyłem już tyle tych końców świata, że ja pitole.

Haha ! jak tak samo :D
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#9
"Żyłem nadzieją, ze wrócę i odnajdę się.." w Odjechani.com.pl
  Odpowiedz
#10
No i co mówiłem żadnego konca świata niema i nie będzie a miało być ... o 6.00 halooooooooooooooooooooooooooooooo ja żyje.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Korea Płn. - mistrz świata w praniu mózgów. Jarus 4 1 682 14.09.2014, 11:03
Ostatni post: WollerM
  Odjechany zestaw na koniec świata. Baron 10 3 970 07.12.2012, 18:59
Ostatni post: Nicholas
  Największy szczęściarz świata - Franke Selak Vilandra 2 3 165 01.12.2012, 18:53
Ostatni post: Davvid
  Koniec nocnych aptek?! Karol 2 2 037 17.02.2012, 21:50
Ostatni post: Karol
  Manuel Uribe - Najgrubszy Człowiek Świata Devil 0 10 455 28.12.2011, 13:20
Ostatni post: Devil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości