Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy na Euro2012 reprezentacja Polski powinna mieć Orła na koszulkach?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
92.31%
12 92.31%
Nie
0%
0 0%
Bez znaczenia
7.69%
1 7.69%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Koszulki reprezentacji polski - orzeł tak czy nie?
#1
Sprawa Orła na koszulkach ostatnio jest dość mocno nagłaśniania w naszych mediach.
Ostatni mecz towarzyski na nowym wrocławskim stadionie wyraźnie pokazał jak
kibice podchodzą do tego tematu. Niemal przez cały czas skandowali przekleństwa,
wyzwiska nie tylko pod adresem PZPNu ale i piłkarzy.

[Obrazek: orzelekkadrapilka112011.jpg]

Krzyki na temat Orła na koszulkach przypominały raczej ryk wściekłego bydła.
Ciekaw jestem ilu z tych ludzi tak naprawdę ma pojęcie o naszym godle. Wielcy
patrioci się znaleźli, ale jakby zapytać ich coś na temat historii polski nie potrafili
by wyksztusić z siebie ani jednego słowa.

PZPN szybko jednak ugina się pod naciskiem kibicowskich mas.
Coś czuję, że to Euro2012 da nam się we znaki i wyrobi wśród przyjezdnych taką
opinię, że Polskę wykreślą chyba z map turystycznych...

Czy Waszym zdaniem Orzeł powinien wrócić na koszulki reprezentacji Polski, czy nie
ma to dla Was tak szczególnego znaczenia?
  Odpowiedz
#2
Jak najbardziej tak.
Chodzi o koszulkę reprezentacji więc dla mnie to jasne jak słońce.
Drużyna grająca w naszych barwach to nie byle klubowa drużyna.
Jakby nie grali to reprezentują nasz kraj.
  Odpowiedz
#3
Podobno patriotą jest się zawsze. Jestem zdecydowanie za orłem na koszulkach reprezentacji. PZPN był i jest prywatnym folwarkiem "kogoś tam", czas na zmiany.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#4
Oczywiście że orzeł powinien być na koszulkach, co to za reprezentacja narodowa bez orła.
PZPN - prywatny związek piłki nożnej
  Odpowiedz
#5
Oczywiście także jestem za przywróceniem orła. Byłem osobiście na meczu Polska - Włochy i skandowanie 43.000 tyś. ludzi J*** Pzpn nie było miło tego słuchać , a także gdzie jest orzełek ...

Zadajmy sobie proste pytanie gdzie piłkarz ma pocałować koszulkę jak zawsze to robili w orzełka ! Twierdzę teraz że każdy z osobna niech pocałuje się w tyłek. Takie moje zdanie... wtedy Pzpn orzełka przywróci.
  Odpowiedz
#6
A ja myślę że pytanie powinno brzmieć inaczej, dlaczego w ogóle zniknął. Zastanawiam się kto wpadł na ten kretyński pomysł. Przecież nawet przedstawiciele "Nike", która produkuje stroje dla naszej reprezentacji, byli zdecydowanie przeciwko strojom bez orzełka (chociaż im to się opłaca, bo teraz zrobią nowe i zarobią). Wiadomo było od samego początku że podniesie się krzyk i będą protesty. Ale może i dobrze się stało, bo to może być koniec starych układów w PZPN, "Leśne dziadki" zostaną wygnane i nadejdzie w końcu odrodzenie wielkiej piłki w naszym kraju.
  Odpowiedz
#7
Ja też jestem za. Od zawsze nasi grali z orłem na piersi i teraz też powinno tak być. W końcu prezentują Polskę i symbol powinien być zachowany.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szeroka kadra Polski na Euro 2016 Robotox 0 1 099 12.05.2016, 23:50
Ostatni post: Robotox
  Zamieszki w Poznaniu - bójka kibiców z Chorwacji, Irlandii i Polski MissFuneral 3 3 486 12.06.2012, 01:23
Ostatni post: MissFuneral
  Wybierzmy reprezentację Polski na Euro 2012 - Lewa obrona tungar 0 2 096 02.11.2011, 14:46
Ostatni post: tungar
  Wybierzmy reprezentację Polski na Euro 2012 - Bramkarze tungar 1 2 565 21.10.2011, 22:23
Ostatni post: Sebastian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości