Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kto Cię dzisiaj wkurzył?
#11
A mnie codziennie ktoś lub coś wkurza, rodzice, młodszy brat, pies który biegnie za mną, jestem w takim wieku że inny na moim miejscu mógłby wybuchnąć, jednak ja nie, czasami jest różnie, cisza przed burzą :diabel
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#12
Mnie wkurzają mieszkańcy mojej wsi.Gdzie pójdę tam zawsze jestem obgadywany i oczerniany.Na tym świecie nie ma sprawiedliwości, jedna - druga osoba cię wkurzy i nic ci innego nie pozostaje jak napić się.
Jeszcze na dodatek siostra mnie wyprowadziła z równowagi, pokłóciłem się z koleżanką.
Zasze co dzień znajdzie się osoba która ci będzie wkurzać oraz denrowoać.
Gorzej już nie może być!!!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#13
Aniodiable - słowami "gorzej być może" prowokujesz los:P Mów "musi być tylko lepiej" ;)

A mnie i tak wkurzyli dzisiaj rodzice, wrr, kocham ich, ale dwie msze dziennie to za dużo!
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#14
Ja za szczeniaka, na rekolekcje zamiast do kościoła, chodziłem do ciotki Haha

Mnie zdenerwowała dzisiaj głupia baba za kierownicą. Nie wiem gdzie można kupić prawko, a ona wiedziała.
  Odpowiedz
#15
Ja się dziś wkurzyłam na samą siebie. Za wrażliwa jestem.

Ma ktoś użyczyć gruboskórności? Albo wie jak ją wychodować?

Auc
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#16
Chyba najlepszym sposobem na wyhodowanie gruboskórności jest doświadczenie. "Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni" ile prawdy jest w tym przysłowiu ;)
  Odpowiedz
#17
Chyba wiem kto wie jak wyhodować sobie więcej skóry, Olu... :diabel
[Obrazek: 1459329_320815408060478_2050558218_n.jpg]

Co mnie dzisiaj wkurzyło? Baba na stacji... Niektórzy ludzie powinni siedzieć w domu przy garach, a nie walczyć z dystrybutorem benzyny.
  Odpowiedz
#18
Hahaha, śmieszny ten Twój mops.

Wkurzyła mnie babka na poczcie. Zapytałem o list przewozowy na paczkę, a ona pobiegła po niego gdzieś na magazyny i 10 minut jej nie było. Leżały w pudełku obok niej na biurku. Haha
  Odpowiedz
#19
Nie kto, a raczej co mnie dziś wkurzyło.

Dziś wkurzyło mnie moje kochane miasto... Jest tak roz... rozwalone, że nie da się po nim jeździć, a w korkach stoi się godzinami .
  Odpowiedz
#20
Jakob nie tylko Twoje miasto jest rozkopane... Nie mają kiedy robić tych remontów.

Ja się wkurzyłam na dr. G i dr. P. dzisiaj. Czy dlatego, że jestem jedyną osobą, która się produkuje na zajęciach mam cierpieć za resztę i wraz z nimi pisać kolokwium? Auc
Free Your Mind!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od dzisiaj skrzypas 0 1 342 31.12.2011, 01:53
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości