Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kto Cię dzisiaj wkurzył?
#21
Ola, ja rozumiem remont ale niech zrobią jedno i zaczną robić drugie a nie, że zaczynają 10 remontów, a potem ludzie się tylko *****...
  Odpowiedz
#22
Sam się dzisiaj wkurzyłem na siebie, bo nie zrobiłem założonego celu na basenie...
  Odpowiedz
#23
Wkurzyłam się na koleżanki z roku, wrr! Gniew
Rozumiem, że jest nas malutko na roku, ale to wcale nie znaczy, że jeśli ja nie idę, to reszta na zajęciach się boi pojawić! To jakaś kpina! Źle się czułam na uczelni, mam małe problemy ze zdrowiem i zdecydowałam, że nie dam rady wysiedzieć na uczelni do 18.20. To nie moja wina, że koleżanki się nie przygotowały -.-
Gniew
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#24
Nawet nie wiem kto, ale lepiej niech się nie ujawnia ten, który na dworcu przykleił gumę do siedzenia Mysli
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#25
Wkurzył mnie kierowca autobusowy, skał do mnie z pyski..na cały regulator że źle przybiłem bilet do czytnika.Więc przybiłem za drugim razem i było wszystko dobrze, nawet upomniał mnie żebym więcej razy nie przybijał portfela tylko samą Em-kartę.Strasznie się wkurzyłem na dodatek musiałem go jeszcze przeprosićGniewGniew
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#26
  Odpowiedz
#27
Mnie wkurzył dziś mój chłopak, który jest chory.Tak...Pierwszy człowiek na ziemi przechodzi grypę. Obudził mnie o 4 w rano telefonem, żebym mu doradziła jak zbić gorączkę, bo maly chłopczyk nie wie... Po czym powiedział mi "a moja mama mówiła, że lepsze będzie..." No myślałam, że mnie coś trafi.
  Odpowiedz
#28
A mnie dzisiaj moja kochana Perełka wkurzyła. I to tak, że później na dwór wychodziłam z nią nie inaczej niż na smyczy. Będzie mi tu czarne małe samochody po drodze ganiać, wrrr.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#29
Wkurzył mnie dziś nauczyciel :D

Prowadził tak nudną lekcję, że na niej usnąłem, a potem cały dzień chodziłem zamulony.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#30
Sama siebie dziś wkurzyłam... Bo ustawiłam budzik na wczoraj i wyszło jak wyszło. Masakra...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od dzisiaj skrzypas 0 1 342 31.12.2011, 01:53
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości