Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kto Cię dzisiaj wkurzył?
#1
W tym oto temacie piszemy kto nas dzisiaj wkurzył na forum, jak i w rzeczywistości ;)

Należałoby napisać nick, powód i może jeszcze przytoczyć tekst, który cię wkurza/irytuje :)
Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
Dziś ledwo wstałem z łóżka i przywitał mnie gniew mojej mamy... Auc
I co ja takiego zrobiłem? Zawsze się tak tłumaczę Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Haha, A ja dzisiaj się budzę, a co do tego patrzę że mam fajnego towarzysza na mojej twarzy jaki był kot, A wstaję idę do lustra a tu twarz podrapana!!!!! Brak słów
W pierwszej kolejności, nie wiem co ja bym do tego kota zrobił, ale to do puki gdy złość nie puściła

A i teraz panie Dimix czekamy na twoją wypowiedź:)
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#4
Dzisiaj to nie, ale wczoraj, to mnie nasi piłkarze zdenerwowali...
  Odpowiedz
#5
Dziś mnie wkurzył kumpel... dzwoni o 21 żeby wyjść do klubu. Myślę... w sumie OK, chodźmy.
Na miejscu mnie pyta: No to kto dziś stawia?

A niech go diabli Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
A mnie dziś tak wszystko ***** ten tego. Jakby się tak kto niechcący napatoczył, to bym powiesiła za jaja na latarni bez mrugnięcia okiem.
  Odpowiedz
#7
Wstaję dzisiaj o 9 rano, zaspany, jeszcze dobrze nie wybudzony, w stanie hibernacji, idę sobie zrobić śniadanie, a mama krzyczy kilka metrów ode mnie:
Posprzątać pokój ! A nie cały burdel, książki porozwalane, nie wiadomo co, łóżko nie pościelone, od rana komputer, weź wyłącz poucz się trochę i poskładaj ciuchy, co tu tak brudno, dywan nie umyty, nie poodkurzane. Wyobraźcie sobie to. Budzisz się, nie umyty, niewyspany, idziesz do kuchni, a nagle ktoś z kilku metrów zaczyna krzyczeć, że aż na ulicy słychać :D. Fajnie co nie :P ?
  Odpowiedz
#8
Święta miałem mieć wolne, ale kolega zachorował i całe święta w robocie spędzę :(. Nie narzekam;), tylko się w*****em.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
Po pierwsze budzik, jak zwykle dzwoni wtedy kiedy jeszcze się nie wyspałam, więc już wiem, ze mam po dniu, potem wychodzę z domu, patrzę na swoje auto i staram się sobie przypomnieć gdzie stanęłam, bo wszystkie zasypane śniegiem, 15 minut potem machania szczotką zanim ruszę :/ nien widzę pogody w Polsce :/
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od dzisiaj skrzypas 0 1 342 31.12.2011, 01:53
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości