Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kto teraz powie, że benzyna w Polsce jest droga?
#1
Święta prawda i w pełni się zgodzę tym co jest na obrazku.Na rok wydaje gdzieś ponad 1000 zł na te choler.. tusze do drukarki.Chce sobie wydrukować 5 kartek i okazuje się, że już nie ma nawet połowy tuszu w.Już nie wspominając o kolorowym bo to już przechodzi pewne granice.
A u was jak tym jest? Zgodzicie się tym?
[Obrazek: 1459809_531845606890032_1266589912_n.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Ja na allegro znalazlem tusze do mojej drukarki zestaw 4 czarne I po 2 z każdego koloru czyli razem 10 za 45-50 zł a jak bym miał kupić oryginalne to za 4 tusze po jednym z każdego koloru zapłacił bym z 300 zł w skali roku dalo by to ponad 1000 zł.

Ps

Apropo benzyny w przeliczeniu na litry to moze tusze są drogie, a jak przeliczymy na użytkowanie to na benzyne wydamy 300-700 zł miesięcznie, albo wiecej co daje nam 3600-8400 zł rocznie lub więcej...
  Odpowiedz
#3
Ja kupuje tylko oryginalne tusze - wolę przepłacić ale będę miał dobry a nie jakieś podróby z Chin.
TheMrJakobEU napisał(a):a jak przeliczymy na użytkowanie to na benzyne wydamy 300-700 zł miesięcznie,
Skąd ty masz takie statystyki? W moim regionie jest tak że mniej wydają na benzynę, a więcej na tusze do drukarek.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
(04.11.2013, 16:23)Aniodiable napisał(a): Ja kupuje tylko oryginalne tusze - wolę przepłacić ale będę miał dobry a nie jakieś podróby z Chin.
Orginalne tusze do druakrek też są często z Chin bo producenci chcą oszczędzać Haha
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Ja na paliwo wydaje ok 450-550 zł miesięcznie

Co do tuszy ja kupuje chińskie i roznicy nie widzę, po drugie tusze do mojej drukarki są drorzsze niż była warta moja drukarka...
  Odpowiedz
#6
TheMrJakobEU napisał(a):Ja na paliwo wydaje ok 450-550 zł miesięcznie
Człowieku to ty musisz jeździć non stop, jeśli tyle wydajesz. Wystarczy że raz a dobrze się zaleje do pełna i się jeździ na miesiąc.W moim przypadku jest 100 - 200 zł.
Nie za długo to chyba będę musiał sprowadzać paliwo z Unii eropejskiejHaha
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
No to tez zależy gdzie mieszkasz ... ja mieszkam w mieście. Korki te sprawy no i jeżdżę ok 1000 km miesięcznie.
  Odpowiedz
#8
Ja powiem... :P

Aniodiable, znasz jakieś samochody na tusz?

Oczywiście nie odpowiadaj na retoryczne pytania. Tusz kupujesz raz na ruski rok, a jeśli masz drukarkę, która go dużo pochłania, to lepiej się rozejrzeć za nową.
  Odpowiedz
#9
Mi również się wydaje, że porównanie ceny tuszu do ceny benzyny jest pozbawione sensu. Jak można przeliczyć ilość zadrukowanych kartek na przejechane kilometry? Znacie na to jakiś wzór? :P

Przy dużej ilości drukowania opłaca się raczej zainwestować w drukarkę laserową ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#10
Aniodiable, to Ty chyba skuterem tylko jeździsz. 200zł na benzyne miesięcznie, to wydaje emeryt, który wyjeżdża tylko w niedziele do kościoła i pare razy w tygodniu do sklepu.
To porównanie z pierwszego postu jest niepoważne, ale nie będę już się nad tym rozwodził.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fatalna jakość obsługi klienta w Polsce Swordancer 3 1 761 06.09.2020, 14:07
Ostatni post: amb00
  Kim jest człowiek? Paweu 12 3 156 31.01.2018, 16:08
Ostatni post: zgryźliwy tetryk
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 693 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Gdzie jest zima? Baron 11 3 557 20.05.2016, 10:05
Ostatni post: bianka2783
  Prawo szariatu już w Polsce? Robotox 8 2 415 27.02.2016, 22:59
Ostatni post: Scarface

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości