Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kto teraz powie, że benzyna w Polsce jest droga?
#11
Adikus napisał(a):Aniodiable, to Ty chyba skuterem tylko jeździsz. 200zł na benzyne miesięcznie,
Samochodem jedźże, w sumie gdzie mam jeździć? Jedynie do sklepu po dziewczynę, do dziewczyny i sprawy służbowe przede wszystkim:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#12
Tak samochodem jeździsz chyba jako pasażer.. :P
  Odpowiedz
#13
Adikus napisał(a):To porównanie z pierwszego postu jest niepoważne, ale nie będę już się nad tym rozwodził.
True.

Adikus napisał(a):Aniodiable, to Ty chyba skuterem tylko jeździsz. 200zł na benzyne miesięcznie, to wydaje emeryt, który wyjeżdża tylko w niedziele do kościoła i pare razy w tygodniu do sklepu.
True again.

Aniodiable napisał(a):Samochodem jedźże, w sumie gdzie mam jeździć? Jedynie do sklepu po dziewczynę, do dziewczyny i sprawy służbowe przede wszystkim
Naukowcy od lat nie mogą dojść do rozstrzepienia rzeczywistości. Przynajmniej jest już dowód na to, że inny świat istnieje. Nie wiem w jakiej krainie żyjesz swoimi myślami, ale nie mieszaj jej z naszymi realiami, bradzo Cię proszę.
  Odpowiedz
#14
da Vinci napisał(a):Nie wiem w jakiej krainie żyjesz swoimi myślami, ale nie mieszaj jej z naszymi realiami, bradzo Cię proszę.
W krainie mleka i mioduHaha
Obiecuje że już nie będę mieszał;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fatalna jakość obsługi klienta w Polsce Swordancer 3 1 761 06.09.2020, 14:07
Ostatni post: amb00
  Kim jest człowiek? Paweu 12 3 156 31.01.2018, 16:08
Ostatni post: zgryźliwy tetryk
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 704 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Gdzie jest zima? Baron 11 3 560 20.05.2016, 10:05
Ostatni post: bianka2783
  Prawo szariatu już w Polsce? Robotox 8 2 415 27.02.2016, 22:59
Ostatni post: Scarface

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości