Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kumpel wisi kase za wystawiane aukcji na allegro.
#1
Witam witam. Co zrobić jak kumpel wisi mi kasę za to, że parę aukcji mu wystawiłem i jest to nie wielka suma, bo prowizja tego wyniosła 17 zł. I co zrobić jak nie chcę zapłacić?
  Odpowiedz
#2
17 zł? no to możesz dać z tym spokój, a jeśli nie no to spotkaj się z nim i porozmawiaj skoro nie będzie chciał oddać to powiedz że zgłosisz to gdzieś bo to jest przywłaszczenie sobie czyjeś forsy i obojętnie czy to jest 20 zł czy sto. Wiem że to jest Twój kumpel no ale, może zrozumie i odda jeśli nie no to trzeba próbować inaczej to załatwić. Ja takie sprawy nie załatwiałbym przez forum, chociażby dlatego że wiadome jest w tej sprawie co robić.
A jeśli mogę wiedzieć ile Kolega ma lat, 15?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Kumpel 17 :D
  Odpowiedz
#4
Odpowiedziałeś tylko na to, no dobra, wiesz już co i jak? podejmiesz się rozmowy z Nim na ten temat, daj mu termin 48 czy 72h do aktualizacji tej kwoty bo to nie jest tysiąc czy dwa tylko drobniaki.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Zgłoszenie sprawy np. na policję było by najgorszym wyjściem w tej sytuacji.

Powiedz mu grzecznie, że chcesz w tym tygodniu odzyskać pieniądze. Jeśli Cię oleje to go "delikatnie" przyciśnij sam na sam ;-)

Nie ważne czy 17 czy 500 zł. Hajs się musi zgadzać :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Dokładnie kasa musi się zgadzać, jak do mnie w sensie że do moich rodziców dzwonią o niedopłacone 5-10 groszy za coś tam, tylko że trzeba pomyśleć o tym że na skale państwa to będzie już ileś tam milionów, ale nie o tym...
Pisząc słowo zgłosić to gdzieś, miałem na myśli rodziców bo nie jesteś jeszcze pełnoletni tak jak Twój kumpel, a oni już by poskutkowali ale bywa różnie. O policji również możemy rozmawiać ale przy innej sytuacji i kwocie, w sumie forsa, forsą liczy się bardziej to co zrobiła dana osoba, bez przesady z sumą 20 czy 50 groszy... Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Hahahahahahahahaha dzięki :D Coś się poradzi :D
  Odpowiedz
#8
Powiedz jego rodzicom, że ci wisi hajs, to zaraz ci sami oddadzą, no chyba, że chłopak wyniósł to z domu. :)
  Odpowiedz
#9
Nie wiesz co sie z takimi łebkami robi? :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklamowanie ofert z Allegro pawel4325 3 1 260 16.12.2016, 00:49
Ostatni post: Dennijs
  Oszustwo allegro na 600 zł jaka kara? pandokti 3 3 448 10.01.2014, 20:16
Ostatni post: Olka
  Nowy wygląd na Allegro Swordancer 21 6 946 17.04.2013, 08:18
Ostatni post: Cassius
  Następni oszuści na Allegro.pl Baron 3 2 039 30.08.2011, 00:23
Ostatni post: ADRIANUSS
  Nowy system oceny użytkowników na Allegro.pl Marszal 0 2 214 04.04.2011, 19:01
Ostatni post: Marszal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości