Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kumpel wisi kase za wystawiane aukcji na allegro.
#11
pandokti napisał(a):Co wyniósł z domu?
Zachowanie i złe nawyki ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#12
Ja załatwiłbym to po swojemu, ale ze mnie narwany dzikus jest Haha

Jak masz dwie lewe ręce i jesteś raczej bardzo spokojny, to daruj sobie skarżenie starym. Za taką flotę nie warto tak się poniżać. Zamiast tego ciśnij go po prostu, kiedy będziesz sie z nim widział, najlepiej przy znajomych, może w końcu pęknie :P
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#13
Sorry że się wtrącę ale wcześniej tego nie zauważyłem, temat znajduje się w dziale Kawiarnia 24h a opis tego działu to;
Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Tu nie rozwiązujemy problemów! - więc ten temat moim zdaniem nie kwalifikuje się do tego działu.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#14
Coś się zaradzi :D
  Odpowiedz
#15
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#16
pandokti, i jak z tą sprawą, rozwiązana?
Hakier, Ty już więcej nie pijesz! ...w jakie bagno, to jest tylko 17 złotych nie trzysta czy tysiąc (w sumie na drugi raz będzie wiedział co robić),
poza tym piszę się oddać ;)
A i jeszcze jedno staraj się unikać takich samych słów, jest mnóstwo bliskoznacznych, więc korzystaj.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#17
P@weł napisał(a):to jest tylko 17 złotych nie trzysta czy tysiąc (w sumie na drugi raz będzie wiedział co robić),
Człowieku nawet głupie 17 zł to jest trochę wartę.Co ty myślisz że pieniądze rosną na drzewie?
P@weł napisał(a):A i jeszcze jedno staraj się unikać takich samych słów, jest mnóstwo bliskoznacznych, więc korzystaj.
Od komentowania i pouczania są moderatorzy i administratorzy, a nie bywalec.Wiem że mi zwracasz uwagę, ale najlepiej by było jakby każdy z nas, martwił się o siebie. ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#18
Jeszce nic :D W weekend zobaczę :)
  Odpowiedz
#19
pandokti, nie mogę się doczekać. :D
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#20
Hehe spoko :D No cóż zobaczymy :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklamowanie ofert z Allegro pawel4325 3 1 260 16.12.2016, 00:49
Ostatni post: Dennijs
  Oszustwo allegro na 600 zł jaka kara? pandokti 3 3 449 10.01.2014, 20:16
Ostatni post: Olka
  Nowy wygląd na Allegro Swordancer 21 6 946 17.04.2013, 08:18
Ostatni post: Cassius
  Następni oszuści na Allegro.pl Baron 3 2 039 30.08.2011, 00:23
Ostatni post: ADRIANUSS
  Nowy system oceny użytkowników na Allegro.pl Marszal 0 2 214 04.04.2011, 19:01
Ostatni post: Marszal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości