Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kupię Kupię Konto edu.
#1
Brick 
Witam, chciałbym kupić dowolne konto z oznaczeniem edu. W zamian proponuje konto z chomikowymi punktami. Ilość do ustalenia (w granicach 10 tyś). Istnieje też możliwość udostępnienia prze ze mnie free transferu dla takiej osoby. Wtedy transferu będzie więcej niż punktów na tamtym koncie (ok. 5-12GB).
Liczę na propozycje, konto może być puste, chodzi mi o samo oznaczenie edu.


#2
Czyżbyś liczył że przejdzie stary trick na free transfer dla tych kont ?
Jeśli tak to zapomnij bo już nie działa (tzn. działa ale na edu z pierwszej serii).
Kolejna sprawa to cena, tylko naiwniak sprzeda chomika edu w takiej cenie, dzięki pewnej sztuczce można na tym nieźle zarobić punktów a co za tym idzie transferu i nikt za grosze tego nie sprzeda.
Miałem kiedyś propozycję kupna mojego chomika edu za kwotę 5 tys zł (handlarz na takim koncie w tamtym czasie mógł zarobić tyle w 2 tygodnie) i się nie zgodziłem a co dopiero za 12GB transferu.
#3
Początkowo postawiłem taką cenę, żeby negocjować. Powiem tak, za konto edu mogę dać znacznie więcej. Ja dziennie zarabiam ponad 10 tyś. Tylko problem jest z daniem tych punktów, bo przecież nie ma przelewów. Na starym koncie mam te 10 tyś, chciałem się konta pozbyć. Ale umówmy się inaczej - za konto edu dam 250GB free transfeu lub punkty, ale wtedy będzie trochę mniej.


#4
Robotox1 nikt ci nie sprzeda nawet za 2000 gb konto edu na allegro rok temu widziałem jak gość sprzedał 2300zł jakbym tego nie widział to bym nie uwierzył.
#5
(01.12.2014, 19:38)bogdanbig napisał(a): Robotox1 nikt ci nie sprzeda nawet za 2000 gb konto edu na allegro rok temu widziałem jak gość sprzedał 2300zł jakbym tego nie widział to bym nie uwierzył.
Być może, tych kont jest coraz mniej, jednak jest jeszcze dużo takich, do których nikt nie zaglądał przez kilka lat. Może taka osoba mi sprzeda (jeśli pamięta hasło:)).
Ja na pewno bym 2300zł nie dał, bo jest duże prawdopodobieństwo, że takie konto by zostało zablokowane, i po 2 tysiącach:(. Mogę dać dużo jeśli chodzi o chomikowe punkty/transfer, jednak prawdziwych pieniędzy nie zamierzam na takie coś wydawać, ponieważ jest za duże ryzyko zablokowania zakupionego konta.


#6
bogdanbig napisał(a):na allegro rok temu widziałem jak gość sprzedał 2300zł jakbym tego nie widział to bym nie uwierzył.
To ktoś oddawał za darmo to konto, gdybym wiedział to sam bym kupił kolejne edu do kolekcji, teraz już nie potrzebuję ale w tamtym czasie można było zarobić 3 razy tyle płacąc "marne" 2300 zł

robotox1 napisał(a):Mogę dać dużo jeśli chodzi o chomikowe punkty/transfer, jednak prawdziwych pieniędzy nie zamierzam na takie coś wydawać
To zapomnij o koncie edu, po co komu punkty lub transfer jak ma konto edu, nawet nie zdajesz sobie sprawy co można z takim kontem zrobić.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Sprzedam] Konto chomikuj tommig1983 12 2 691 01.09.2017, 23:34
Ostatni post: Dennijs
  [Kupię] [KUPIĘ] Klucz CS GO Monkiii 1 2 439 14.05.2017, 01:02
Ostatni post: Monkiii
  Sprzedam konto na zadane.pl - 4tys punktów. Barbara77 0 1 270 06.03.2015, 17:12
Ostatni post: Barbara77
  [Oddam] Konto na chomikuj 600GB transferu szalony 9 3 290 16.01.2015, 05:35
Ostatni post: Swordancer
  [S] konto chomikuj 10 mln pkt WazzUp 2 1 481 14.08.2014, 06:38
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości