Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Lista forów internetowych
#11
Według większości słowników "forów" to poprawna forma. ;)
przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga
mianownik forum fora
dopełniacz forum forów
celownik forum forom
biernik forum fora
narzędnik forum forami
miejscownik forum forach
wołacz forum fora
  Odpowiedz
#12
(27.02.2013, 20:15)Buhay napisał(a): Chyba nie załapaliście żartu Kingi Haha

No chyba nie załapali Haha
  Odpowiedz
#13
Tia, człowiek się pomyli to od razu żart.
No no pani "moderator" trzeba się pilnować.

Jestem zdania że jeśli jest się na wielu forach to nie jest się na żadnym, tym bardziej obejmują
jakąś rangę (czyt. współpracę) z forum.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#14
Listę trzeba zaktualizować gdyż nie wszystkie fora są obecnie działające. Jednak bardzo dziękuję za wstawienie :)
  Odpowiedz
#15
Bardzo fajny spis. Dzięki:-)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista mocnych Pressel Pages (precli) - wysoki PR za darmo adam-as 4 4 262 27.08.2014, 14:46
Ostatni post: mysza1991
  Lista top presel pages aisha 4 4 796 02.11.2011, 15:32
Ostatni post: Kinger

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości