Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Lubisz flirtować?
#1
Lubicie flirtować? Jak często Wam się to zdarza? Jupi

[Obrazek: how-flirt-57300498.jpg]
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Szczerze? Zależy, jak się trafi odpowiednia osoba i flirt mi wychodzi to owszem, ale ja jestem typem, który z reguły uwodzi ciałem. Do perfekcji opanowałem zachowanie, które wzbudza zainteresowanie, a w odpowiednich warunkach dochodzi jeszcze dotyk i po tym zazwyczaj wystarczy kilka zgrabnie dobranych słów. Nie mam we krwi wyspecjalizowanej gadki, więc tak to rozgrywam. Wada taka, że trzeba znajdować się w odpowiedniej sytuacji. Przecież nie podejdziesz do kobiety na ulicy i nie zaczniesz jej dotykać. Tak czy siak na dyskotekach i imprezkach działa.
  Odpowiedz
#3


  Odpowiedz
#4
To zależy na jaką osobę się trafi. W moim przypadku, jak pojawi się chemia to flirt jest czymś naturalnym... . Zaczynam czuć pobudzenie, coś czego nie mogę odrzucić.
  Odpowiedz
#5
Lubię flirtować, o ile to ja tego filtru nie zaczynam. Nie lubię się narzucać komukolwiek, a zaczynając podrywać dziewczynę/faceta na srodku miasta, w kawiarni czy w środkach komunikacji publicznej, nie wiem czy tego chcę, czy po prostu jest miła/
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości