Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Mała książka o kupie" - Stalfeld Pernilla
#1
Książki powstają na różne tematy, ale czy spotkaliście się z książką o kupie i bąkach? :D Ale taka właśnie istnieje i można ją kupić :P

Na tych zdjęciach jest kilka stron książki:
[Obrazek: 8460bcc8b276cf77d931c100c684c31c.jpg?1326990186]

Na tych zdjęciach nie ma wszystkich stron, ale jak poszukać w internecie, to można znaleźć tę książkę w pdf i na zdjęciach ;)

A tutaj dowody, że ta książka istnieje i można ją kupić:
- Klik,
- Klik.

PS. Natrafiłem na to na jednym portalu ze śmiesznymi zdjęciami i chciałem to wrzucić do obrazków w dziale "W sieci na wesoło...", ale poszukałem i taka książka istnieje, więc chyba można ją do literatury dać :), a jeśli nie, to proszę o przeniesienie
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#2
Widziałem tą książkę i czytałem od A do Z. Przeczytanie jej nie zajmuje więcej jak kilka minut.
Cena 24,90 jest grubo przesadzona, ale nie powiem - książka oryginalna :)
  Odpowiedz
#3
Aż pierdnąłem z wrażenia jak to zobaczyłem :D Nie no, czego to jeszcze ludzie nie wymyślą :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#4
Żeby nie było - tych książek jest cała seria:
o milości, o strachach, o życiu, o włosach itp. :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "Amok" Krystiana Bali - tylko książka, czy opis zbrodni? Vilandra 2 3 082 14.01.2013, 15:43
Ostatni post: xawery
  "Wybaczcie mi" - Iza Bartosz. Książka o matce Madzi z Sosnowca MissFuneral 5 4 756 21.08.2012, 23:56
Ostatni post: Davvid

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości