Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Markowe ciuchy - hit czy kit?
#1
Kupujecie markowe ciuchy? Jaki jest Wasz ulubiony sklep z takimi? Ja uwielbiam markę cop copine oraz szpilki od projektantów :) oczywiście zanim sobie coś kupię to muszę na to kilka miesięcy poodkładać no ale czego się nie robi dla przyjemności :) 
  Odpowiedz
#2
Ja nie mam swoich ulubionych marek w ogóle zarówno jeśli chodzi o ubrania jak i o inne rzeczy np. smartfony. Jeśli chodzi o ubrania, to nie kupuję markowych rzeczy, bo zazwyczaj niepotrzebnie się płaci dodatkowe pieniądze za samo logo. Choć jeśli chodzi o buty, to mam zamiar kupić sobie coś markowego z tego powodu, że te niemarkowe buty zaczynają być coraz bardziej badziewne, bardzo szybko się rozpadają. I co z tego, że wydam 3 razy mniej na niemarkowe buty, skoro rozlecą się 3 razy szybciej od markowych i będą prawdopodobnie mniej wygodne, zwłaszcza przy np. bieganiu.
  Odpowiedz
#3
Też nie mam ulubionych marek, bo zwyczajnie jest ich za dużo. Co do ciuchów popularnych i znanych marek, są ciuchy lepsze od pomniejszych firm i totalny markowy syf nadający się co najwyżej do wycierania podłogi. Są pomniejsze marki, lub nawet chińskie no name, które są dobre, zależy jak się trafi. Lubię sobie pochodzić w lepszych ciuchach, ale czasami sprawdzam te dużo tańsze.

Gdybym miał wybrać drogi ciuch popularnej marki i dużo tańszy w podobnej jakości, wybiorę tańszy, bo nie muszę się nosić, na metkę zaglądają ludzie, którzy do mnie nie pasują, bo można się polansować w fajnych ciuchach i nie zwracać uwagi na ubiór innych. Fakt faktem, lubię się jednak pośmiać po cichu z kogoś w jakiś śmiesznych ubraniach, np. tych do przechowywani trollich jajec, albo z ludzi, którzy nie śmierdzą groszem, a ubierają się w fatałaszki za gruby hajs. Oczywiście kto co lubi, tak czy siak nikomu niczego głośno nie wytknę, bo kto co lubi.

Ogólnie podsumowując, nie mam przywiązania do marek i uważam, że każdy ma prawo się przywiązywać do danej marki, a ja mieć to w...
  Odpowiedz
#4
Wcale nie kit, warto czasem odłożyć i kupić sobie coś porządniejszego, fajnie jest mieć w swojej kolekcji takie perełki :)
  Odpowiedz
#5
Dokładnie, fajnie jest mieć w szafie coś dobrego, markowego i droższego. Oczywiście, ciężko złożyć całą garderobę, trochę szkoda kasy. Ale kilka perełek jest mieć miło :)
  Odpowiedz
#6
Osobiście kupuje i używam markowych ciuchów. Bardzo często warto odłożyć i kupić coś porządnego w zaufanym sklepie co posłuży na długie lata. ;)
Niektóre firmy jakimś cudem są TOP, choć ich produkty są po prostu słabe. Nie wiem jak to się dzieje, no ale świat rządzi się swoimi prawami. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
Nie mam ulubionych marek, po prostu, podoba mi się coś to biorę, nie ważne czy to jest jakiejś znanej marki czy noname.
Oczywiście coś w tym jest, że dobra marka nie wypuszcza jakiejś szmaty, która zaraz się rozpadnie.
  Odpowiedz
#8
Nie szaleję jakoś bardzo za tym, musieć mieć firmówki, choć nie powiem, że nie raz są o wiele bardziej trwale.
Mam kilka firmówek, ale to dlatego że trafila się okazja by taniej kupić :D
  Odpowiedz
#9
Jak mi się coś podoba to kupuję i marka ma tu drugoplanowe znaczenie. Najczęściej kupuję przez internet więc zabezpieczyłem się ubezpieczając zakupy online gdzieś tam sobie. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
  Odpowiedz
#10
Ja nie kupuję ubrań ze względu na markę. Czasem zdarza się, że faktycznie drogi ciuch jest wart swojej ceny ze względu na jakość, ale często jest tak, że niestety płacimy za metkę a nie za produkt sam w sobie. Chodząc po sklepach czy to w centrach handlowych czy butikach, czy nawet zamawiając przez internet, patrzę z czego dana rzecz jest zrobiona. Mogę dać nawet 200 zł za sweter ale musi to być sweter z wełny (co najmniej 75%), a nie z np. akrylu - bo ten w ogóle nie ogrzeje nas zimą. Sweter z wełny dobrze prany może posłużyć nam na lata, więc jego droższa cena na pewno nam się opłaci. Ja najbardziej lubię te swetry z domieszką kaszmiru - są niesamowicie milusie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości