Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Markowe ciuchy - hit czy kit?
Kupujecie markowe ciuchy? Jaki jest Wasz ulubiony sklep z takimi? Ja uwielbiam markę cop copine oraz szpilki od projektantów :) oczywiście zanim sobie coś kupię to muszę na to kilka miesięcy poodkładać no ale czego się nie robi dla przyjemności :) 
  Odpowiedz
Ja nie mam swoich ulubionych marek w ogóle zarówno jeśli chodzi o ubrania jak i o inne rzeczy np. smartfony. Jeśli chodzi o ubrania, to nie kupuję markowych rzeczy, bo zazwyczaj niepotrzebnie się płaci dodatkowe pieniądze za samo logo. Choć jeśli chodzi o buty, to mam zamiar kupić sobie coś markowego z tego powodu, że te niemarkowe buty zaczynają być coraz bardziej badziewne, bardzo szybko się rozpadają. I co z tego, że wydam 3 razy mniej na niemarkowe buty, skoro rozlecą się 3 razy szybciej od markowych i będą prawdopodobnie mniej wygodne, zwłaszcza przy np. bieganiu.
  Odpowiedz
Też nie mam ulubionych marek, bo zwyczajnie jest ich za dużo. Co do ciuchów popularnych i znanych marek, są ciuchy lepsze od pomniejszych firm i totalny markowy syf nadający się co najwyżej do wycierania podłogi. Są pomniejsze marki, lub nawet chińskie no name, które są dobre, zależy jak się trafi. Lubię sobie pochodzić w lepszych ciuchach, ale czasami sprawdzam te dużo tańsze.

Gdybym miał wybrać drogi ciuch popularnej marki i dużo tańszy w podobnej jakości, wybiorę tańszy, bo nie muszę się nosić, na metkę zaglądają ludzie, którzy do mnie nie pasują, bo można się polansować w fajnych ciuchach i nie zwracać uwagi na ubiór innych. Fakt faktem, lubię się jednak pośmiać po cichu z kogoś w jakiś śmiesznych ubraniach, np. tych do przechowywani trollich jajec, albo z ludzi, którzy nie śmierdzą groszem, a ubierają się w fatałaszki za gruby hajs. Oczywiście kto co lubi, tak czy siak nikomu niczego głośno nie wytknę, bo kto co lubi.

Ogólnie podsumowując, nie mam przywiązania do marek i uważam, że każdy ma prawo się przywiązywać do danej marki, a ja mieć to w...
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Wcale nie kit, warto czasem odłożyć i kupić sobie coś porządniejszego, fajnie jest mieć w swojej kolekcji takie perełki :)
  Odpowiedz
Dokładnie, fajnie jest mieć w szafie coś dobrego, markowego i droższego. Oczywiście, ciężko złożyć całą garderobę, trochę szkoda kasy. Ale kilka perełek jest mieć miło :)
  Odpowiedz
Osobiście kupuje i używam markowych ciuchów. Bardzo często warto odłożyć i kupić coś porządnego w zaufanym sklepie co posłuży na długie lata. ;)
Niektóre firmy jakimś cudem są TOP, choć ich produkty są po prostu słabe. Nie wiem jak to się dzieje, no ale świat rządzi się swoimi prawami. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Nie mam ulubionych marek, po prostu, podoba mi się coś to biorę, nie ważne czy to jest jakiejś znanej marki czy noname.
Oczywiście coś w tym jest, że dobra marka nie wypuszcza jakiejś szmaty, która zaraz się rozpadnie.
  Odpowiedz
Nie szaleję jakoś bardzo za tym, musieć mieć firmówki, choć nie powiem, że nie raz są o wiele bardziej trwale.
Mam kilka firmówek, ale to dlatego że trafila się okazja by taniej kupić :D
  Odpowiedz
Jak mi się coś podoba to kupuję i marka ma tu drugoplanowe znaczenie. Najczęściej kupuję przez internet więc zabezpieczyłem się ubezpieczając zakupy online gdzieś tam sobie. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
amb00 napisał 18.09.2018, 20:23:
Tego typu informacja całkowicie nie pasuje do tematu. Podejrzewam "marketing szeptany".
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości