Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Mecz Polska-Anglia odwołany! Wielki zawód kibiców
#1
[Obrazek: stadion_narodowy-1350419686.jpg]

Z powodu zbyt dużej ulewy deszczu, odwołano długo wyczekiwany mecz Polska - Anglia, który miał odbyć się dziś 16.10.2012 w godzinach wieczornych.
Anglicy komentują: "Polska to dziwny kraj, podczas meczu z Grecją w upalny dzień zamykają dach, a podczas ulewy, zostawiają otwarty".
Polacy zasłaniają się kwestiami technicznymi. Dachu nie było można zamknąć ponieważ zbyt duża ilość wody zablokowała by siłowniki i dach mógł by ulec awarii.
Czy jednak nie można było tego przewidzieć? Od czego mamy prognozy pogody? Dlaczego dachu nie zamknięto już rano? Kto zawinił?

Ja myślę, że głównie zawiniła tu biurokracja, która okazała się siłą wyższą niż zdrowy rozsądek.

[Obrazek: polska_anglia_odwolano-1350420568.jpg]
  Odpowiedz
#2
Żenada... właśnie słyszałam w radio komentarze, pytające, czy w Warszawie nie ma ani jednej pary wideł, którymi można byłoby otworzyć dach i że stadion narodowy jest już gotowy pod uprawę ryżu. Anglicy się z nas śmieją, w sumie się im nie dziwię.
  Odpowiedz
#3
No to się popisaliśmy Puknijsie żenada i brak słów ktoś nie dostał instrukcji obsługi zamykania dachu :P
[Obrazek: promyczek_xxpwwhr.png]
  Odpowiedz
#4
Brak porażki z Anglikami jest - jakby nie było - sukcesem . Załatwić Anglików deszczem - Polacy to mają fantazję :D
Tak poważnie to kolejna kompromitacja organizacyjna . Instrukcje zamykania pewnie ktoś wyrzucił po meczu z Grekami . Jeśli woda blokuje siłowniki to wychodzi na to , że dach można zamykać tylko i wyłącznie w słoneczne dni - to przecież logiczne :D .
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
Wstyd, wstyd, wstyd na całą Europę... Anglicy już się z nas śmieją.
Stadion narodowy wybudowany za pierdyliard euro i taka wtopa?
Teraz pojawi się szukanie winnego, ale znając nasz kochany PZPN to sprawa dziwnie szybko ucichnie.
Żeby było śmieszniej to stadion nadawał się do gry ok. 22.10 gdy przestał padać deszcz i syntetyk znajdujący się pod murawą pochłonął większość wody.

Takie rzeczy tylko w Polsce, nie ma nudy. :|
  Odpowiedz
#6
Jednocześnie informuje że mecz powinien się odbyć dziś o godz 17:00.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#7
Polska, dziwny kraj.. Miała być ładna gra, a tym czasem ładnie to mogli sobie pograć w fife :D Przykro mi tylko, że co jakaś okazja by pochwalić się coraz nowszą technologią w Polsce, to zawalamy i cały świat się z nas śmieje.. Tak samo było wytłumaczenie, że nie można zamknąć dachu gdy są widzowie - na otwarciu było pełno widzów i jakoś prezentacja otwarcia dachu była.. No nic, miejmy nadzieję, ze pilkarze osłodzą dziś trochę sytuację dobrym wynikiem. ;)

  Odpowiedz
#8
Kibicom którzy wbiegli na boisko grozi 3 lata więzienia, ciekawe czy coś grozi tym, przez których mecz się nie odbył.

Żal żal i jeszcze raz żal ...
Gdzie my mieszkamy, ja się pytam ?


[Obrazek: 644636_476750799032068_1631743638_n.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polska - Ukraina Przebieg zdarzeń + Statystyki SimLay 7 2 977 12.10.2013, 20:54
Ostatni post: SimLay
  San Marino - Polska Hans 3 2 156 13.09.2013, 18:17
Ostatni post: Monkiii
  Mecz Polska - Anglia 16.10.2012 Stadion Narodowy Warszawa adam-as 33 13 851 26.10.2012, 21:41
Ostatni post: erni632
  Jaka kara dla kibiców za wtargnięcie na płytę boiska? adam-as 21 30 628 20.10.2012, 22:28
Ostatni post: Davvid
  Mecz Polska - Anglia 17.10.2012 adam-as 11 5 902 17.10.2012, 19:08
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości