Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: czy podoba wam sie Metallica ???
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, podoba mi się
100.00%
5 100.00%
Nie, nie podoba mi się
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Metallica - czy wam się podoba, czy nie?
#1
Tak jak w temacie czy podoba wam sie Metallica ???

Mi się osobiście podoba . Jeśli komuś się nie podoba to niech napisze


Metallica - The God That Failed

Metallica - The Unforgiven

Metallica - Sad But True

Metallica - My Friend of Misery


Metallica - Turn The Page


Metallica - Fade To Black
  Odpowiedz
#2
Przesłuchałem całą dyskografię ów zespołu, było to mile spędzone kilka godzin.
Kill'em all, Ride the lightning, Master of puppets & black album są fantastyczne! + pojedyncze kawałki z następnych płyt, które już nie powalały na kolana.
Ballady w ich wykonaniu (np. Welcome home czy nothing else matters <-pozycja obowiązkowa!!!!) rzucają na kolana każdego konesera muzyki.
Na koncercie być mi się niestety nie udało... i bardzo ubolewam z tego powodu :(.

Zaznaczyłem odpowiedz: Tak.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#3
A na przykład mój kolega uważa , że Metallica to cioty
  Odpowiedz
#4
raden__ napisał(a):A na przykład mój kolega uważa , że Metallica to cioty
Każdy ma odmienny gust, nie dogodzisz każdemu.
Poza tym nazywanie takiego zespołu "ciotami" mógł powiedzieć ćwierćmózgowy dres, który uważa Dżem za 'ostrego roka' lub Red Hot Chilli Peppers za 'metal'.
Żenua.

btw. raden__ - proszę o rozbudowywanie swoich wypowiedzi, inaczej będą one usuwane i traktowane jako nabijanie postów.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#5
raden__ napisał(a):że Metallica to cioty

A zapytaj go czy wie co to jest i jak się dostać do Hall of Fame. I niech się trochę zastanowi nad tym co mówi i kogo obraża, bo skoro tak nisko stawia osoby z takiego zespołu to jak on sam wypada w porównaniu do nich na tle Hall of Fame?
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#6
No i tak napisałem mu , że jest walnięty w łeb . Co to za obrażanie zespołu , który jest wpisany w historię Rocka.

On tylko słucha Rapu ( Grubsona)
  Odpowiedz
#7
Metalica to wspaniały zespół! Jasne że mi się podoba, a opinie innych na temat zespołów są nieważne, ważne jest to co tobie się podoba.
  Odpowiedz
#8
(25.06.2012, 20:02)swordancer napisał(a): Metalica to wspaniały zespół! Jasne że mi się podoba, a opinie innych na temat zespołów są nieważne, ważne jest to co tobie się podoba.

Święta racja , już nie zwracam na niego uwagi mam go gdzieś :D .

Cieszę się , że jest tylu fanów Metallici.
  Odpowiedz
#9
Mi się nie podoba. :)
  Odpowiedz
#10
Pytanie należałoby bardziej sprecyzować np. ,,Czy Metallica to ważny zespół w historii muzyki rockowej czy nawet popularnej''? Pytanie w stylu ,,czy ktoś lubi czy nie'' jest troszkę za ogólne.

A jak ktoś słucha rapu,hip hopu,techno,disco czy tym podobnych to raczej trudno,aby podobały mu się ,,ostre jak brzytwa'' dźwięki Metalliki.No chyba,że ma otwarty umysł na różne style muzyczne.

Ja osobiście bardzo cenię Metallikę choć uważam,że mieli też gorsze okresy w swej działalności - nierówne ,,Load'' , ,,Reload'' , nie do końca przekonywujący eksperyment z orkiestrą w postaci ,,S & M'' czy też kontrowersyjny i jak dla mnie mało metallikowy album ,,St.Anger''.

Ale powszechnie są uznawani za prekursorów tak zwanego ,,thrash metalu'' czego doskonałym przykładem są 4 pierwsze płyty.Dobrze,że na albumie ,,Death magnetic'' wrócili do swoich muzycznych korzeni choć płyta ta nie zachwyca jak te pierwsze.Ale koncertowo są cały czas naprawdę dobrzy.

A kto z Was chciałby zobaczyć koncert Metalliki na naszym Stadionie Miejskim? Ja na przykład byłbym jak najbardziej za:-)
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości