Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Muzeum Sztuki Współczesnej
#1
Byliście tam kiedyś? Polecam.

[Obrazek: Bez_tytu_u-1337112193.png]
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#2
Ja nie mialwem okazji sie tam znalesc
a co tam jest imponujacego??
  Odpowiedz
#3
Czasem można się naciąć jak tych dwoje na obrazku. Byliśmy na wycieczce szkolnej, parę dobrych lat temu, i kupmel się zmęczył chodzeniem i usiadł na krześle. Oczywiście był ochrzan.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#4
Hahah krzesło było zabytkowe:)
  Odpowiedz
#5
Nie, zwykłe. W dodatku stało w jakiejś sieni czy czymś. Wyglądało jak normalne krzesło. Nikt by się nie spodziewał, że to eksponat.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#6
Heh ja to nie lubię chodzić do muzeum
ostatnio by mnie to drogo kosztowało :P
  Odpowiedz
#7
Ja kompletnie nie rozumiem sztuki współczesnej, zatrzymałam się na surrealizmie, choć i nie wszystkie starsze kierunki w sztuce "uznaję". Sztukę współczesną rozumiem tak: każdy pierwszy lepszy Ziutek z ulicy może ulepić ludzika z plasteliny, posadzić go na kamieniu, oblać ketchupem i powiedzieć, że to ma przesłanie i głęboką treść, po czym zapewne znajdzie się jakaś grupa oszołomów, która okrzyknie to dziełem sztuki, jakże awangardowym i obrazoburczym. W ten sposób praktycznie każdy mógłby się mienić artystą. Ja tego nie kupuję.

Lubię chodzić do muzeów i galerii sztuki, ale nie współczesnej. W kwestii krzesła, solidaryzuję się z Twoim kolegą.
  Odpowiedz
#8
Całkowicie się z tobą zgadzam, aczkolwiek są eksponaty, które są ładne i coś tam jednak w sobie mają.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#9
Blachu82 napisał(a):Całkowicie się z tobą zgadzam, aczkolwiek są eksponaty, które są ładne i coś tam jednak w sobie mają.
Pewnie tak - nie wiem, nie byłam. ;) Generalnie sztukę współczesną obchodzę szerokim łukiem, choć może trochę za bardzo uogólniam - zawsze można znaleźć coś dla siebie wartościowego lub wartościowego artystę, kwestia gustu.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości