Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Muzyka Disco Polo
#1
Moglibyście się wypowiedzieć na temat tego nurtu muzycznego?
Słuchacie? Nie? Dlaczego?
  Odpowiedz
#2
Nie słucham sam z siebie, jednak a to w radio, a w telewizji rodzina słucha ;-) oczywiście że znam jakieś piosenki z dzieciństwa. I mam nawet do nich sentyment :-P to co mnie najbardziej razi przynajmniej współcześnie to to że wszystkie są na jedno kopyto i o tym samym. Ja oczekuję od muzyki troszkę więcej niż tylko rozrywki :-D

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Ja słucham muzyki disco polo ponieważ, piosenki, które należą do tego gatunku wpadają szybko w ucho, przyjemnie mi się słucha i słucham już od małego. Czasami zdarza mi się śpiewać niektóre piosenki:)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Nie słucham na co dzień, ale nie wyobrażam sobie np. wesela bez disco polo ;)
  Odpowiedz
#5
Whisper napisał(a):Nie słucham na co dzień, ale nie wyobrażam sobie np. wesela bez disco polo
Wyjęłaś mi to z ust ;)
  Odpowiedz
#6
Ja jestem człowiekiem raczej "mało skomplikowanym" słucham dosłownie tego na co mam danego dnia ochotę :)
Co do tematu czyli naszego kochanego disco polo troszeczkę nie mogę zrozumieć ludzi którzy są strasznie zacofani tzn może inaczej powiem... strasznie dwulicowi :] Robię z siebie super klubowiczów, raperów, metalowców a każdy zna przeboje tego rodzaju muzyki takie jak choćby jesteś szalona. Jest to muzyka identyczna jak ten cały rap, różni się tylko i wyłącznie melodią i sposobem wykonania.
Mówią że disco polo to tylko o jednym.. o milości! Nic mylnego ;] a rap to nie? aaa pop to nie? aa rock? :>
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyka klasyczna da Vinci 6 3 933 26.08.2019, 15:40
Ostatni post: cyganka
  DISCO POLO tiimi83 1 1 612 20.06.2016, 18:20
Ostatni post: tiimi83
  Muzyka z lat 90 da Vinci 11 5 135 15.04.2015, 21:38
Ostatni post: Maha Kali
  Muzyka na własnym pogrzebie Tomek1 11 5 732 13.02.2015, 15:38
Ostatni post: Suicider
  Ulubione Piosenki Disco Polo Shina96 6 4 319 05.01.2014, 21:07
Ostatni post: BeatBox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości