Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Myjesz ręce przed jedzeniem?
#21
W pracy myję bardzo często, przed posiłkiem tak.
W domu... czasem zapominam, ale też nie mam takich brudnych łap jak w pracy.
Generalnie lubię mieć czyste ręce.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#22
Zależy przed jakim jedzeniem. Zupę, czy danie którego się rękoma nie dotyka mogę zjeść bez mycia, ale przed np. jakimiś kanapkami, czy owocami zazwyczaj myję.


  Odpowiedz
#23
Tak, od dziecka myłam i myć będę.
  Odpowiedz
#24
Niektórzy nawet po jedzeniu myją Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#25
W dzień tak i to często dbam o czystość dłoni i to bardzo ale przed posiłkiem jakoś na to uwagi nie zwracam
  Odpowiedz
#26
(03.06.2017, 02:18)Paweł napisał(a): Niektórzy nawet po jedzeniu myją [Obrazek: haha.gif]
Jeśli sobie pobrudzą ręce po jakiś tłustych skrzydełkach, to dziwne by było, gdyby tych rąk nie myli.
  Odpowiedz
#27
O tym mówię :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strach przed dentystą Diablo09 17 9 479 04.02.2013, 16:54
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości