Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nabór na Junior Moderatora- 2017!
#1
Exclamation 
Cześć i czołem! :)

Miło mi ogłosić, że poszukujemy nowej duszy na stanowisko Junior Moderator. :)

Jeżeli masz troszkę wolnego czasu, głowę pełną pomysłów, jesteś otwarty a praca zespołowa nie jest Ci obca- prawdopodobnie Ciebie szukamy!

Zatem jeżeli chcesz do nas dołączyć- napisz w komentarzu niżej kilka słów o sobie i dlaczego właśnie Ciebie potrzebujemy. Jeżeli masz jakieś pytania- pisz do nas PW. Wątek ten służy wyłącznie składaniu aplikacji i posty niezgodnie z jego przeznaczeniem będą kasowane.
W rekrutacji udziału nie mogą wziąć osoby z ostrzeżeniem.

O zakończeniu rekrutacji i jej wynikach poinformujemy Was w odpowiednim czasie.

Pozdrawiamy! :)
#2
Witam. Kiedyś było kilka rekrutacji już ale jakoś nie zgłaszałem się. Mam 17 lat, w tym roku kończę 18.

Myślę, że jestem odpowiednią osobą na stanowisko junior moderatora z kilku powodów. Jestem tutaj od maja 2013 roku, od tamtego czasu kilkanaście osób założyło konto z mojego REFLINKA, co można zauważyć po profilowych statystykach. Mam napisanych ponad tysiąc postów. Nigdy nie miałem ostrzeżenia, nie popełniam błędów ortograficznych, obecnie aktywnie działam na rzecz rozwoju forum, tzn. reklamuje je na poświęconych do tego stronach, prowadzę profile odjechanych na dwóch portalach społecznościowych.
W przeszłości byłem kilka razy moderatorem na mniejszych i trochę większych forach internetowych oraz obecnie prowadzę forum gdzie jest ponad 200 userów i ok. 9000 postów. Panel moderatora jest mi nieco znany, gdyż na jednym forum z MyBB byłem modem.

Czas i chęci mam i jestem gotowy do działania. I oczywiście głowa pełna pomysłów.

Edit:

Swoją przyszłość jako moderator widzę siebie jako osobę pomagającą wspierać rozwój forum a nowa funkcja pomoże mi w działaniu w tym zakresie. Zaglądam tutaj codziennie, więc czytam nowe wątki i w razie jakiegoś nietaktu mogę wykorzystać swoją funkcje moderatora w sprawie którego tu piszę.

Kiedyś miałem się zgłaszać ale dopiero teraz czuję, że to jest najlepsza chwila.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
#3
Dlaczego ja, hmmm, wiem że i tak jestem zbyt nowy na awans, są lepsi kandydaci na to stanowisko, ale co tam, napiszę aplikacje, nie piszę że świeżaki nie mogą składać podania, przynajmniej trochę Was rozweselę swoją kandydaturą.
Po raz drugi, dlaczego ja. Moderatorem już byłem nie raz, a nawet adminem, modem na różnych forach. Przez ostatni rok znudziły mi się fora dyskusyjny, ale od wczoraj to się zmienia, wracam do gry.
Mam na imię Dominik (trudno nie zgadnąć), mam 34 lata, interesuję się informatyką, mam dużo wolnego czasu.
W chwili obecnej jestem adminem na dwóch forach, adminem bardziej od spraw technicznych tam jestem (trochę PHP, a nawet program w C# na potrzeby forum).

PS. Paweł na moderatora !!!
#4
Mam 19 lat, interesuję się informatyką(obecnie głównie programowanie) oraz ogólnie krótko mówiąc techniką(obecnie chcę powrócić do nauki elektroniki). Mimo bycia geekiem, uprawiam też sport, chodzę na siłownię i od niedawna na muay thai. Więcej chyba nie muszę pisać o sobie, najważniejsze jest to czemu nadaję się na to stanowisko. Zarejestrowałem się na tym forum 6 grudnia 2013 roku, więc obecnie jestem tutaj z Wami od ponad trzech lat. Doskonale znam to forum oraz ich najaktywniejszych użytkowników. Nawet w najtrudniejszym okresie dla tego forum, gdzie czasem i od dwóch dni nikt nie napisał żadnego postu, ja tutaj byłem i zastanawiałem się co zrobić aby forum znowu żyło, możecie to zobaczyć np. tutaj czy tutaj Przyznaję, że nie byłem zawsze świętoszkiem, kilka razy złapałem ostrzeżenie. W końcu się tu zarejestrowałem, gdy jeszcze chodziłem do gimnazjum :D Jednak przez te trzy lata mocno się zmieniłem, nie umieszczam już tutaj materiałów, które nie wszystkim się podobają, szczególnie moderacji. Potwierdza to też fakt, że od dawna nie dostałem ostrzeżenia. Z drugiej strony jest to jednak oznaka poczucia humoru, a często widziałem, że właśnie poczucia humoru wymagano od moderatorów :D I uważam, że na pewno nie warto mnie skreślać za to co kiedyś robiłem. Przez większość spędzonego czasu tutaj byłem aktywny. I mówiąc aktywny nie mam na myśli tylko pisania postów o byle czym, co by służyło tylko podkręceniu licznika postów, często udzielałem porad w rzeczach, na których niezbyt dużo osób się zna, pisałem też mądre i merytoryczne posty związane z codziennym życiem. Napisałem też kilka ciekawych poradników a tego nie robi zbyt wiele osób. Oprócz tego w moim mniemaniu nieraz ekipa forum zauważyła, że zgłaszałem posty spamerów, którzy rejestrowali konta tylko i wyłącznie w celu zareklamowania jakiegoś syfu, czasem nawet przypominałem ekipie, jeśli nie wyłapała takiego spamera. Gdybym był moderatorem mógłbym się przyczynić do oczyszczenia tego naszego kawałka internetu z takiego syfu. Nie miałbym problemów z obsługą panelu moderatora, bo mam doświadczenie z tym związane. Obecnie jestem jednym z adminów na jednym nowo powstałym klanie, który przekształcił się z pewnego innego podupadającego klanu, doskonale wiem jak wygląda panel moderatora oraz administratora. Trochę się rozpisałem, ale skoro ekipa forum chce mieć czas na porządny rozwój tego forum(co teraz bardzo jest potrzebne), to mam nadzieję, że znajdzie czas nie tylko na przeczytanie mojej aplikacji ale też na porządne zastanowienie się nad nią, na rozważenie wszystkich argumentów za i przeciw.
#5
Jarosław lat 18. :) Jak wiadomo chodzę do technikum informatycznego, z forum jestem związany od jakiś 3/4 lat? Staram się posługiwać poprawną polszczyzną, jestem także aktywny w wolnej chwili. Taka oto propozycja, powodzenia dla reszty!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


#6
Sebastian lat 21. Obecnie student kierunek: informatyka (2sem). Jestem strasznym leniem. Nie lubię wcześnie wstawać i pracować. Dorabiam sobie czasami bo niekiedy trzeba kupić jedzenie albo nowego procka (Ryzen, Ryzen!). Nie lubię poprawiać błędów innych ludzi tracąc na to mój cenny czas którego i tak nie mam już za wiele. Na forum wpadam bardzo rzadko, tak rzadko że nie mam ochoty odpisywać na tematy użytkowników kiedy się pojawię. Doświadczenie WordPress? Od strony zarządzania użytkownikami: żadnej. Mam dziwne często niepoprawnie politycznie poczucie humoru, lubię czasem kogoś obrazić. Nie mam doświadczenia z poprzednich for, nigdy nie miałem zapału aby być częścią tego typu przedsięwzięć za free. Lubię pieniądze. Język polski nie jest mi obcy choć bardzo często używam anglojęzycznych zamienników, bądź źle wstawiam przecinki. Nie jestem odpowiedzialną osobą, często podejmuje pochopne, nieprzemyślane decyzje. Kiedyś za czasów Adama (i czasów kiedy miałem naście lat - piękne czasy swoją drogą) wysłałem swoją aplikację na moderatora tego forum - nawet mi nie odpisał że ma mnie w *****. Nie mam chęci do działania i głowy pełnej pomysłów. Życzę powodzenia reszcie aplikantów i zachęcam resztę wymarłej społeczności do złożenia aplikacji!

Pozdrawiam bardzo serdecznie, Sebastian.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór do ekipy forum 2015 da Vinci 14 4 833 20.03.2015, 22:39
Ostatni post: Robotox
  Nowi Junior Moderatorzy da Vinci 28 6 495 06.11.2013, 18:28
Ostatni post: SimLay
  Nowe możliwości Junior Moderatorów adam-as 0 1 619 04.10.2012, 00:28
Ostatni post: adam-as
  Junior Moderator - Twoja szansa | II Edycja: Wyniki KruchyFix 17 6 782 06.01.2012, 14:04
Ostatni post: Karolina90
Information Junior Moderator - Twoja szansa | II Edycja KruchyFix 10 5 479 03.10.2011, 11:16
Ostatni post: KruchyFix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości