Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nagrody za punkty!
#31
Fajne są te nagrody ; D
#32
Mi to odpowiadają te nagrody, są bardzo fajne i żeby jeszcze były dwa razy fajniejsze...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
#33
Na co zbieracie? Ja zbierałem na kubek termiczny ale zniknął :(
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
#34
Nagrody będą zaktualizowane, ale nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy.
Na pewno w 3 kwartale 2013 roku.
#35
Informujemy, że projekt nagród na forum, został właśnie wycofany. Zrezygnowaliśmy z tego przedsięwzięcia. Forumowe punkty zostały wyłączone.
#36
Dobra decyzja według mnie, ponieważ i tak u mnie od pół miesiąca nabijanie punktów nie działało. Ale pomysł był dobry :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
#37
Forumowe punkty zostały wyłączone, a w takim razie co będzie jak ktoś będzie chciał zmienić nick ?? Bo z tego co pamiętam to zmiana nicka była za punkty.
#38
A można znać powód tej decyzji ?
Powodów jest dużo, ale chcę od cb to usłyszeć :D
Stop pomagania!
#39
Nw czy zauważyliście ale forum obumarło strasznie gdy chomikuj spadło na dno, znikneli ludzie, zniknął ruch = mniejszy hajs z reklam = brak hajsu na nagrody:P
]
#40
Odnośnie zmiany nicku, jedynym limitem nadal będzie uzyskanie 150 postów. Punktów już nie ma, więc odpowiedź jest prosta ;)

Michał napisał(a):A można znać powód tej decyzji ?
Powodów jest dużo, ale chcę od cb to usłyszeć
Punkty wraz z nagrodami były cały czas w fazie bety. Zdecydowaliśmy, że są one zbędne. Nawet informacje pod avatarem wyglądają teraz dużo bardziej przejrzyście ;)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Ujemne punkty reputacji Szymon 12 4 661 03.03.2013, 11:41
Ostatni post: Suicider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości