Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nagrody za punkty!
#41
Buhay napisał(a):Odnośnie zmiany nicku, jedynym limitem nadal będzie uzyskanie 150 postów. Punktów już nie ma, więc odpowiedź jest prosta
Czyli mam rozumieć, że jak napiszę 150 postów to mogę np co tydzień zmieniać nick czy nick można zmieniać za każdym napisaniem 150 postów czyli pierwsza zmiana 150 postów druga zmiana 300 postów itd.... ?
#42
Decyzja może nie wszystkim się spodoba, ale moim zdaniem punkty nie miały chyba dużego wpływu na ilość i jakość pisanych postów. Bez sensu jest ciągnąć coś co nie daje efektów. Można natomiast pociągnąć jakieś konkursy, i tam dać w nagrodę jakąś koszulkę, czy coś innego. No właśnie jakiś konkursik ciekawy by się przydał.:)
#43
W chwili obecnej zmiana nicku jest możliwa jedynie po uzyskaniu 150 postów, do następnych edycji loginu nie potrzeba już kolejnych 150 wypowiedzi.

TheMrJakobEU napisał(a):Czyli mam rozumieć, że jak napiszę 150 postów to mogę np co tydzień zmieniać nick...
Teoretycznie tak, w tej chwili nie jest to zabronione, jednak stanowczo mija się z celem. Nick to nie zabawka, dlatego osoby wykorzystujące tę możliwość w celach wprowadzenia zamieszania, mogą nie uzyskać kolejnej już zgody na edycję. Wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku.
#44
Tungar ja coś wymyśliłem, jak przejdzie niedługo pomysł pozna światło dzienne :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
#45
Mi na razie nie zależy na jakichkolwiek zmianach nocków, a moje pytanie było z czystej ciekawości... czyli 150 postów i można zmienić nick a dale to powinna być blokada, że ran na 3 miesiące czy coś takiego..

Punkty według mnie to faktycznie nie potrzebne, jak napisał tungar lepsze są jakieś konkursy raz na jakiś czas niż nagrody za punkty.

Nagroda otrzymana w konkursie bardziej jest przyjemna dla osoby, która wygra niż nagroda wymieniona za punkty zdobyte czasami po przez spamowanie w każdym temacie, a w konkursie trzeba się wykazać kreatywnością aby zwyciężyć i nagroda jest np jakaś wyjątkowa, taka której nikt inny takiej samej nie otrzyma.
#46
ehh, tak mało mi brakowało do koszulki -.-
#47
A może punkty zostali by cofnięte ? Za nie tylko można było by kupić np. Prezent co się wysyła do innego gracza? Załużmy prezent to jakieś kółeczko i na nim serce, grom wie co można umieścić ;(
Stop pomagania!
#48
Wystarczyłoby mi rok i bym uzbierał tyle punktów, ile trzeba mieć na koszulkę. :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Ujemne punkty reputacji Szymon 12 4 660 03.03.2013, 11:41
Ostatni post: Suicider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości