Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Niebo - Coś co kocham
#11
Dokładnie, jest to coś pięknego... gdy możemy popatrzeć w gwiazdy a "nóż widelec" jakaś spednie i wypowiemy marzenie które w najbliższym czasie zaowocuje :)
  Odpowiedz
#12
Uwielbiam patrzeć w niebo, zwłaszcza wieczorem :)
  Odpowiedz
#13
(30.11.2013, 21:55)Kuba_04 napisał(a): Dokładnie, jest to coś pięknego... gdy możemy popatrzeć w gwiazdy a "nóż widelec" jakaś spednie i wypowiemy marzenie które w najbliższym czasie zaowocuje :)

Moje się nie spełniło :((
  Odpowiedz
#14
(22.04.2013, 13:07)Shina96 napisał(a): Czy Wy też macie tak, ze jak patrzycie w niebo, to czujecie się wolni?? Bo ja tak ^^ Mogę godzinami wpatrywać się w nie, zarówno w dzień jak i w nocy i nigdy nie mam dość. Patrząc na chmury sunące po błękitnym nieboskłonie, czuje się taka lekka. Czuje się wspaniale, tak jakby to było miejsce idealne dla mnie.  Czasem marze o tym by  móc się wzbić w powietrze i po prostu poleciećHaha

Masz poetycką duszę.
  Odpowiedz
#15
Ja jak w nocy oglądam niebo pełne gwiazd, to czuję się tak magicznie, szczęśliwie. Patrzę na nieskończone niebo, gwiazdy wydają się być tak daleko, ale zarazem i w zasięgu ręki. Od zawsze mnie takie rzeczy jak kosmos, gwiazdy, planety interesowały, więc w letni wieczór oglądanie nieba jest dla mnie czymś wspaniałym... To wspaniałe uczucie psują jedynie wstrętne komary  Gniew.


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości