Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nieprecyzyjność myszy
#11
Dość ciekawa koncepcja :) Chyba za jakimś serwisem się rozejrzę, popytam ludzi i dam znać jak ogarnę temat.
  Odpowiedz
#12
Wyjdź z laptopem z domu, urządzenia z komunikacją radiową są podatne na zakłócenia, prawdopodobieństwo że obie myszki miały ten sam problem jest znikome. Może masz obok domu linie wysokiego napięcia, albo coś co zakłóca łączność, inne urządzenie nadające na podobnym paśmie 2.4GHz, np router. Podłącz też myszkę pod USB 2.0, nie 3.0 i odłącz inne urządzenia od portów usb 3.0 Nagraj film jako zrzut z ekranu, chcę zobaczyć jak kursor się zachowuje, zakłócenia mają charakterystyczne przeskoki.
  Odpowiedz
#13
Tutaj nie ma przeskoków, jest płynność, ale nieprecyzyjna, w 80% chodzi poprawnie, a gdzieś czasami ciągniesz na przykład po skosie w kierunku lewego dołu , a mysz jedzie w lewo. Narysowanie równo promieni słońca jest niewykonalne. Część linii będzie prosta, a przy części będzie widać, że walczyłeś dłonią o prawidłowe wykończenie. Mam obok router, jakieś 50cm dalej, ale sprawdzałem mysz pod innym kompem, na którym chodzi inna bezprzewodowa mysz i efekt ten sam...
  Odpowiedz
#14
Jak dla mnie to są zwykłe zakłócenia. Najwyraźniej trafiłeś na mysz, która jest akurat wrażliwa i tyle. Między innymi dlatego zdecydowana większość myszek gamingowych jest przewodowa, bo zakłócenia spontaniczne zawsze się zdarzają. Chcesz przeciwnika strzelić w łeb, przeskok i trafiasz sojusznika w jajka, klasyka. Pozostaje Ci nic innego jak pójście z tym badziewiem do sklepu, pokazanie im tego i wymiana myszki. Po prostu wymień na gwarancji, jak problem się powtórzy, to reklamacja i zwrot kasy.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości