Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowe przyciski i ułatwienia na chomiku.
#11
Oto to co miał na myśli kolega Center. Edycja głównego folderu tak jak edycja strony głównej. Przycisku "pobierz cały folder" też nie mogę znaleźć:(

[Obrazek: nowinka.jpg]
  Odpowiedz
#12
(25.02.2011, 00:46)skrzypas napisał(a): Tam w zakładce: "Posiadane licencje na pliki" u mnie jest notatka: Nie kupiłeś jeszcze żadnych plików.
Wygląda to tak jakby portal chomikuj.pl podpisał jakieś porozumienie w sprawie nielegalności naszych zbiorów. Przynajmniej tak to rozumiem.
I jeśli kupimy jakieś licencje do posiadania plików to one prawdopodobnie pojawią się w omawianej zakładce.

Taka notatka jest wszędzie, nie tylko u Ciebie, Center znalazł coś co było od zawsze. Niech dalej szuka i się uczy.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#13
To było od zawsze to dlaczego pokazuje się tylko poprzez takie logowanie ? A normalnie nie jakieś testy sobie robią a:D
  Odpowiedz
#14
W końcu będę mógł robić wspaniałe opisy do folderów w pełnym języku html a nie jakieś tam uproszczenia jak dotychczas. Mam wielki folder ze spolszczeniami i będę w końcu mógł wrzucić tam jakąś wyszukiwarkę ułatwiającą poszukiwania. To mi się podoba.

EDIT: Nigdzie nie widzę opcji "Pobierz folder".
(24.02.2011, 17:28)arab56 napisał(a): No to jeszcze przycisk pobierania całego folderu i odtwarzania utworów :)
[Obrazek: 33dulco.jpg]

A to "Pobierz folder" nie dotyczy przypadkiem całkowicie legalnych plików w nim zawartych?
Jak Albumy muzyczne itp.?
  Odpowiedz
#15
(25.02.2011, 00:56)CenterPL napisał(a): To było od zawsze to dlaczego pokazuje się tylko poprzez takie logowanie ? A normalnie nie jakieś testy sobie robią a:D

Ustaw sobie tę stronę jako startową chomika i będziesz to widział zawsze.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#16
Ten przycisk "Pobierz cały folder" widzą tylko testerzy nowego chomikbox'a. Sprawdziłem na innym chomiku i go nie ma. Jeszcze jakiś czas temu wyglądał inaczej. Przepraszam wszystkich za zamieszanie :/
الرمال والشمس والعطش
  Odpowiedz
#17
Dziękuję za info. Zamieszania jako takiego nie zrobiłeś. Każdemu się zdarza. W każdym bądź razie teraz wiemy jakie zmiany znalazły się w nowym ChomikBoxie :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chomik ICE - nowe konto Baron 12 14 057 11.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
  Nowe ceny transferu za punkty :( Mesajah 3 2 354 31.03.2015, 19:37
Ostatni post: Robotox
  Nowe zmiany w systemie oceny plików! bogdanbig 6 5 311 10.01.2015, 10:14
Ostatni post: ALIEN_COLONIAL
  Nowe kody captcha saturas 9 4 851 19.12.2012, 15:42
Ostatni post: szalony
  Wypróbuj nowe Chomikuj.pl - wasze opinie chudzienki 61 21 143 24.03.2012, 17:39
Ostatni post: Borat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości