Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowe zmiany w systemie oceny plików!
#1
Witam, chomikuj wprowadziło zmianę w ocenach plików.

[Obrazek: Desktop-2_ehaehqq.png]

Brawo
  Odpowiedz
#2
Ten system oceny plików i tak jest do bani, mało kto z niego korzysta, nabijali sobie oceny z innych kont, lub z bota. Ilość pobrań przy danym pliku była fajną sprawą, mogli by wrócić do tego ;]
  Odpowiedz
#3
A mi się propozycja serwisu chomikuj.pl podoba, wreszcie widać jakieś zmiany na tym portalu:)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
No wreszcie sięgnęli po rozum do głowy. System ma wiele wad, ale teraz przynajmniej ograniczą
sztuczne nabijanie negatywnych ocen przez innych użytkowników. Problemu to nie rozwiąże jednak w jakimś
stopniu pomoże.

Co do licznika pobierań, to było coś :-). Usunięcie go ma zapewne zmniejszyć ryzyko obserwowania ruchu
pirackich plików w sieci.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Myślę że ta zmiana jest na dobre.

[SPAM! - usunięto]
  Odpowiedz
#6
uważacie że to ocenianie jest dobre ?
ja uploaduje ,a ci co pobierają i wrzucają do siebie jako swój plik zaraz paluje...
tacy allegrowicze typu : MASSIVE-X-2014
ok niech oceni ale obowiązkowy komentarz dlaczego.....
anonimowe ocenianie nigdy nie bedzie dobre..........
Ilość pobrań przy danym pliku to tak jakbyś organizacjom już dał nakaz na siebie....
  Odpowiedz
#7
Bardzo dobrze , portal się rozwija i wszystko idzie dalej.
Ja np. z takiej opcji korzystam w sytuacji gdy pobrałem plik i jestem z niego zadowolony.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Blokowanie plików przez Chrome zajety 3 7 504 20.03.2020, 17:00
Ostatni post: tuskacz
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 985 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Nowa wyszukiwarka plików wybranego chomika Robotox 1 1 546 05.02.2017, 10:14
Ostatni post: rubin86
  Chomik ICE - nowe konto Baron 12 14 057 11.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości