Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowoczesny spambot... Nasz forumowy może tylko pozazdrościć szybkości
#1
Tongue 


Ciekaw jestem, który cwaniak go programował... Mysli
  Odpowiedz
#2
Slow motion, please...

Lata praktyki, heh ;)
  Odpowiedz
#3
Made in China :(- tak myślę. Może i tani w eksploatacji, ale pewnie awaryjny. Dla Chińczyków to nie problem - w razie awarii biorą nowego, tanie są.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
O kurczę, dobra jest. Poza kilkoma momentami "zwiechy" Pani jest bardzo szybka.
Ciekawe ile czasu trzeba poświęcić aby wypracować sobie taką technikę :-).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Pamiętam jak sam kiedyś roznosiłem ulotki po osiedlach gdzie były takie duże bloki, wchodziło się do klatki a tam po 200 skrzynek i się tak ładowało ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spokojnie, to tylko ISIS tato! ;) Swordancer 0 987 18.11.2015, 17:04
Ostatni post: Swordancer
  Ubogi kontra bogaty, czyli one lecą tylko na kasę! Swordancer 15 3 960 01.12.2013, 15:23
Ostatni post: Swordancer
  Volvo - nawet chomik może kierować ciężarówką WazzUp 0 954 15.09.2013, 14:18
Ostatni post: WazzUp
  Ale urwał (ale tylko trochę) MalinaCRAFT 11 6 812 25.02.2012, 11:04
Ostatni post: tornado
Wink Co to może być? :D kuboleks 2 1 761 15.11.2011, 23:36
Ostatni post: norbert

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości