Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy wygląd Youtube
#1
Youtube przeszedł właśnie redesign aktualnie prezentuje się to następująco:
[Obrazek: 29a5a1120b654652978b597849e93008.png]
[Obrazek: 971bdef475a9444095aff6eaf7f4cb3d.png]
[Obrazek: 4f3dbd396a24428b8039d259a458ff72.png]

Aby do niego przejść w konsoli przeglądarki należy użyć komendy:
document.cookie="PREF=f6=4;path=/;domain=.youtube.com"

Następnie zamknąć konsolę i odświeżyć stronę... Podoba wam się?
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Okropne, jak ja nie lubię zmian na stronach grr... Szczególnie tych w kierunku 100% Flat design.
"Dzowneczek" już od kilku tygodni tak zmienili, że jest praktycznie bezużyteczny.


  Odpowiedz
#3
Flat jest spoko.. Z perspektywy grafika mówię.. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
A mi się podoba jest bardziej intuicyjny i co bardzo ważne odświeżony.

Lubie zmiany, zwłaszcza w tą lepszą stronę, a Youtube według mnie to zrobił.
  Odpowiedz
#5
Tnie gorzej niż przy starym wyglądzie i 3 skryptach włączonych, a raz tak zamuliło że musiałem z menadżera wyłączyć przeglądarkę :D
Mój stary wygląd:
[Obrazek: bb6ea3be46.png]
  Odpowiedz
#6
To może wina kompa, u mnie śmiga tak samo. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
Ten nowy wygląd ma zdecydowanie więcej zbędnych animacji i elementów, które spowalniają działanie strony, co przy słabszych komputerach lub korzystaniu z Internet Explorer'a może nawet całkowicie zawiesić przeglądarkę Połamany


  Odpowiedz
#8
No dokładnie na słabym PC stronę zawiesza, na lapku jako tako, ale też szału nie ma. Ogółem Flat jest spoko tylko yt przekombinował i nawpychał tak, że sam css wazy dość sporo, jak na stronę. Idealnym wyglądem i wyznacznikiem jak powinna wyglądać strona jest VK. Na razie to wolę modyfikacje z userstyle i zmieniać je na własne potrzeby.
  Odpowiedz
#9
Mnie nowa szata graficzna bardzo się podoba. Zmiana na lepsze zdecydowanie. ;)
  Odpowiedz
#10
Jest ok zawsze powiew świerzości
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odtwarzanie filmów z YouTube na Windowsie pandokti 5 2 263 13.02.2014, 12:24
Ostatni post: tomax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości