Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Odjechana wiocha
#1
Sygnatury, awatary i podpisy, które wstrząsnęły światem:

[Obrazek: 34q70h2-1350246370.jpg]
Cudowny nick, zawsze pomocny, pomaga każdemu w ciemno. Po prostu odjechany user. Nic dodać nic ująć.


[Obrazek: sygnaia-1350246524.jpg]
Odjechany "uzytkownik" - "sef wsystkich bzycących pscułek - uzytkowników ula"


[Obrazek: 34364813088586721852-1350246576.gif]
Specjalista od PR poleca.


[Obrazek: sygnatura_rqaqpeh-1350246635.gif]
Kolejny "Odjechany user". A on ma tylko nadzieję, że pomógł. Patriotyzm na pierwszym miejscu.


[Obrazek: 56940383950072954801-1350246677.png]
Diablo w trzecim wymiarze. Blizzard szuka nowej maskotki firmy.


[Obrazek: sygnapng_xrapqrh-1350246798.png]
Kolejny zawsze chętny do pomocy. Ronaldo już skorzystał. Teraz czas na odjechanych userów.


[Obrazek: 92466895694992288766-1350246830.png]
Specjalność - grafika. Robię za darmo.


Te powyższe demoty lub jak to inaczej nazwiecie umieściłem tu na dobry początek walki z wiochą jaką prezentują tu użytkownicy do lat 15. Ja wiem, że forum jest dla każdego, ale spędzam tu już trochę czasu i źle się czuję, jak ogarnia mnie taka wiocha. Odczułem to nie tylko w swoich wątkach. To forum ma przyszłość bo atmosfera jest spoko, widzę tu naprawdę konkretne osoby (pozdrowienia dla mojej ulubienicy Vilandry Serce) i to właśnie na ich cześć założyłem ten wątek. Nie dotykam bezpośrednio żadnego użytkownika. Jeżeli się podpisał na swojej sygnaturze czy awku to nie mój problem. Nie atakuję tu osób, ale to co tworzą. Na każdy temat, to na każdy temat. Z tych sygnatur wynika, że oni mają jednak nadzieję. Ja też mam nadzieję, że oni potraktują to jako dobrą zabawę i wyciągną wnioski.

Czy wy też zauważyliście "odjechanego usera"?
Jeśli tak wrzućcie tu jego wiochę.


Do szefostwa forum > nie zamykajcie tego wątku! Ja widzę w tym lekcję poprzez humor, a jeśli ma mnie ktoś za to ukarać to tylko Vilandra. :)

Ludzie! nie ośmieszajcie się!
#2
Nie martw się Tomek, twoje niektóre posty na miejskim poziomie też są nam dobrze znane. Jeśli ktoś postrzega forum jako portal społecznościowy to nie ma w tym nic niewłaściwego. Chcą się wyróżnić? Robią więc banery i nikt nie powinien nazywać tego "wiochą" bo ja nazwał bym tak kilka twoich wątków przy których już raz spadłem z krzesła (poważnie). Nie obraź się, ale nikogo nie atakuję. Wiocha, to wiocha, nie muszą być to obrazki. Nie muszę tu wklejać wiochy odjechanych userów, bo mam je do wglądu w paru działach. Jeśli jednak chcesz mogę podać linki, będzie bardziej do tematu. Lubię tu część userów i bez względu na wiek, ale jeśli uważasz, że 8 lat czy 11 to coś złego no to... dla mnie to właśnie jest "wiocha". Potraktuj to jako dobrą zabawę sarkazmem, którą czasami lubię się posługiwać i możesz wyciągnąć z tego parę wniosków.

Tak wiem, mój post to istna wiocha, ale więc i jest do tematu.
#3
Nie wiem jak bezpośrednio wymienieni w twoim poście userzy, ja poczułem się nim zażenowany, uważam, że złamałeś regulamin forum i administracja winna ocenić odpowiednio twoje postępowanie, ze swojej strony mogę cię nagrodzić negatywem, co też czynie... i wyjątkowo nie pozdrawiam.
#4
Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to po co tu wchodzisz ? każdy ma prawo do swojego stylu i gustu:P
[Obrazek: promyczek_xxpwwhr.png]
#5
Obrońcy uciśnionych. Ale wy się bawić nie umiecie. Wszystko tak do siebie. Jeśli moje posty to wiocha, zapraszam do zamieszczenia go w tym topicu. Więcej luzu i otwartości. Śmieję się z tego bo to mnie śmieszy. Czy demotywatory też uznacie za nietolerancyjne i obrzucacie ich negatywnymi komentarzami? Promyczku wchodzę tu bo są tu fajni ludzie i Vilandra i podoba mi się to jak bardzo otwarci są tu ludzie i że mogę z nimi porozmawiać na każdy temat. :) pozdro
#6
Ale wiesz że obrażasz innych , każdy ma co lubi :D
[Obrazek: promyczek_xxpwwhr.png]
#7
Piszę ci to po raz kolejny przestań w końcu zakładać te beznadziejne tematy aby nabijać sobie forumowe punkty... dziwie się że administracja nic z tym nie robi. Radzę zapoznać się z regulaminem.
#8
Oni przynajmniej mają coś w podpisach i chcą wyrazić siebie...I co, że mają po 15 lat? Każdy tutaj może wejść, pisać posty i uczestniczyć w życiu forum. Ja nic złego nie widzę w tych banerach i w tym, że oni to umieszczają...Więc Tomek, proszę, nie czepiaj się innych bo sam nawet nie masz avatara.
Poza tym nikt Ci nie pozwolił kopiować ich prac, ale to tak na marginesie. Proszę administrację o zamknięcie tego wątki gdyż z lekka niektórzy użytkownicy zostali ośmieszeni.

#9
Człowieku ... Weź Ty się nad sobą zastanów ! Potwierdzam zdanie kolegów wyżej ... Mają do 15 lat i co ? Masz do tego jakiś problem ? A tak w ogóle skąd masz pewność ? Nie każdy z tych co podałeś, ma podaną datę urodzenia ... Nie strzelaj na oko, gdyż możesz się mylić ... Ja jestem na forum troszkę dłużej Tomeczku i sądzę, że takie posrane wątki jak ten, powinny być w nadmiernej szybkości usuwane !
#10
Powiem tak.
jak czytałem ten wątek to zastanawiałem się czego ty od nas oczekujesz niektórzy robią to co lubią a ludzie tacy jak ty tylko sceptycznie na nich patrzą to że bawię się grafiką i staram się pomóc nie oznacza to że jestem "wiochą"
jeżeli ktoś ma 15 lat i jest na tym forum wykonał baner i jest z tego dumny bo sam to zrobił to o co ci człowieku chodzi sam nie masz ani awatara ani banera jesteś tylko szarą myszką która nie docenia pracy innych ludzi.
gdybyśmy mieli cię tak obrażać to napisz do mnie lub innych na pw zrobimy ci taki wątek że nie pokażesz się więcej na tym forum
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości