Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Odjechane dynie na halloween oceńcie
#1
To i ja dodam kilka dyń które zrobiłem w pracy a jedna nawet jest w mojej czapce ;)
[Obrazek: dsc00031ff.jpg]
  Odpowiedz
#2
Rewelacyjne, najbardziej podoba mi się przedostatnia. :D
  Odpowiedz
#3
Dzięki tyle zrobiłem fotek a dyń jeszcze ponad 40 he he przynajmniej jakiś sadownik zarobił;)
  Odpowiedz
#4
Ta pierwsza, to nawet trochę podobna.
  Odpowiedz
#5
A mnie tam się wszystkie podobają. Albo mi się zdaje albo ta środkowa dostała jakiś postrzał, bo ma dziurę "na lewej skroni":D
  Odpowiedz
#6
Jak macie jakieś ciekawe dynie to pokażcie.
  Odpowiedz
#7
Kucharek rewelacja! Trzeba mieć wyobraźnię, aby zrobić takie dynie. Wszystkie są wyjątkowe,
a ta środkowa faktycznie chyba miała jakieś spotkanie z Sebastianem :D
Pewnie weszła w butach do działu Militaria i naskrobała sobie ;)
  Odpowiedz
#8
(01.11.2011, 15:02)admin napisał(a): ...a ta środkowa faktycznie chyba miała jakieś spotkanie z Sebastianem :D
Pewnie weszła w butach do działu Militaria i naskrobała sobie ;)


Haha Nie no jestem tolerancyjny Militaria każdy może odwiedzać;)

Ja od razu nie strzelam, no chyba, że ktoś zasłuży:D
  Odpowiedz
#9
He he he wszystkie dynie mają takie dziurki żeby ciepłe powietrze ze świeczki uciekało, inaczej dynia szybko więdnie.
  Odpowiedz
#10
Super,fajna:)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odjechane sny Kaiselin 16 5 383 22.03.2015, 15:14
Ostatni post: Robotox
  Znacie jakieś odjechane teksty? Baron 19 7 491 18.07.2013, 20:49
Ostatni post: Imcoran
  Odjechane Tabu – Syndrom Kudawy, czyli tatuś tez jest w ciąży. Mesajah 0 2 446 26.04.2013, 19:01
Ostatni post: Mesajah
  Odjechane Tabu - Człowiek, który zmartwychwstał aż 5 razy. Mesajah 3 3 507 22.04.2013, 23:39
Ostatni post: Swordancer
  Odjechane Tabu - Maria Jose Cristerna - "La Mujer Vampiro" Mesajah 2 3 537 15.03.2013, 18:18
Ostatni post: Vilandra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości