Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ojciec torturował 5-latkę. Połamał jej ręce, raził prądem i biczował.
#1
Dziewczynka nie miała żadnych szans.

Saudyjczyk w brutalny sposób zamordował swoją córkę. 5-latka była przed śmiercią torturowana.

Cytat:Do szpitala w Rijadzie przywieziono dziecko w stanie agonalnym. Miała połamane ręce, pękniętą czaszkę i ciało pokryte siniakami. Zmarła po kilku dniach - donosi huffingtonpost.com.

Matka dziewczynki o zabójstwo oskarża ojca małej i jego nową żonę. Pobita przez ojca Lamaa pierwszy raz trafiła do szpitala w kwietniu tego roku. Lekarze ją odratowali, ale kolejnej sesji tortur nie przetrzymała. - Straszne, dlaczego prędzej nie zareagowali skoro widzieli że działo się coś złego ??

Cytat:Dziewczynka, twierdzi matka, była przez ojca i macochę bita rozgrzanym w piecu prętem i okładana kijami - dodaje serwis.

Lekarze stwierdzili na ciele dziecka ślady po rażeniu prądem i uderzeniach bicza. Ojciec to Faihan Al Gameri, były narkoman którego talent do publicznych ekspiacji za "grzechy wobec dziecka" uczynił gwiazdą telewizyjnych talk-show.

Cytat:Po śmierci dziecka został aresztowany. Jego była żona domaga się kary śmierci dla niego i współwinnej zabójstwa kobiety - podkreśla huffingtonpost.com.



Z huffingtonpost.com
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
A podobno niektórzy uważają że człowiek jest wyżej niż inne stworzenia . Słyszeliście żeby jakieś zwierze torturowało swoje dzieci ?
Kara śmierci za takie coś to mało . Śmierć tych (nie)ludzi powinna przebiegać tak jak śmierć dziewczynki , tylko trwać o wiele , wiele dłużej .

Właśnie w takich momentach mam pytanie : Gdzie był wtedy Bóg ?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Daleko nie trzeba szukać takich patologicznych przypadków. Nie dalej jak dwa dni temu widziałem materiał o jakieś matce (?) w Polsce, która wielokrotnie była w ciąży, tylko jej dzieci jakoś nikt później nie widział, bo je zabijała. Pytanie nie gdzie był Bóg - tylko gdzie byli sąsiedzi, gdzie była rodzina, opieka społeczna czy wreszcie policja przez tyle lat?
  Odpowiedz
#4
Akurat w małych miasteczkach/wsiach ludzie wszystko o sobie wiedzą ale nie reagują taka ich mentalność.
  Odpowiedz
#5
mesjasz19 napisał(a):Akurat w małych miasteczkach/wsiach ludzie wszystko o sobie wiedzą ale nie reagują taka ich mentalność.

Niestety taka prawda, ja osobiście za każdym razem jestem w szoku czytając takie informacje mimo tego, że dobrze zdaję sobie sprawę z tego co dzieje się na świecie. Wierzę, że kiedyś ludzie się zmienią w skali globalnej, ale do tego trzeba rozwoju i długotrwałego pokoju. Czy taki człowiek jak ojciec tej dziewczynki zasłużył na śmierć? Nie mnie oceniać i podejmować takie decyzje, ale gdyby ktoś zrobił to mojej bliskiej osobie zabiłbym z zimną krwią, a wcześniej dał do zrozumienia co uczynił. Byłbym gotów poświęcić siebie dla zemsty, a jestem idealistą i trudno tu mówić o mentalności, gdy ludzie są tak skomplikowani. Prawda jednak jest jaka jest, ludzie którzy żyją odizolowani są bardzo ograniczeni w działaniach i poglądach.
  Odpowiedz
#6
Niestety takie typu zdarzenia stają się coraz częstsze , a prawo nie ma odpowiednich kar dla ludzi dopuszczających się takowych czynów
Uważam że kara przez ścięcie powinna być stosowana przynajmniej o parę takich przypadków
będzie mniej
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
To jest masakra ludzie powinni mu sie odwdzieczyc
  Odpowiedz
#8
Kiedyś oglądałem film gdzie koles mordował ludzi, w końcu postanowiono zrobić z nim porządek, necieli mu skore w kilku miejscach i powiesili na haku, tak aby z niej wylecial po kilku godzinach (obdzieranie). Mialo to swoja nazwe jakas rumunska: "ekserap mofi torrent nagi" jakos tak :)
  Odpowiedz
#9
To nie to, że ja jestem wredną małpą, ale powiem szczerze - jaja bym dziadowi urwała!

Jak można tak męczyć dziecko? Czemu taka mała istotka jest winna, żeby tak cierpieć? Kiedy słyszę o krzywdzie dzieci, moje poczucie humanitaryzmu jakby się zaciera. Nie powinno być litości dla ludzi, którzy w taki sposób męczą mniejszych i słabszych od siebie. Niech taki skurczybyk spróbuje z równym sobie, to nie - on woli maltretować niewinne dziecko i to w dodatku swoje.

Mówię jasno: urwać jaja i dożywotnie roboty publiczne a do tego karcer i zero zwolnień warunkowych. Powinien zgnić w więzieniu i do końca życia mieć przed oczami twarz swojego cierpiącego dziecka.
  Odpowiedz
#10
Vilandra napisał(a):Powinien zgnić w więzieniu i do końca życia mieć przed oczami twarz swojego cierpiącego dziecka.
No tak, a my będziemy płacić za to gnicie w towarzystwie telewizora, DVD, stołu do "ping ponga", siłowni itd.
Jeszcze powinni tam SPA zrobić dla biednych przestępców. Eeh nie nakręcam się bo do takich ludzi nie mam słów.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezdomny narkoman vs bezdomny ojciec Demanufacture 0 973 19.08.2015, 14:41
Ostatni post: Demanufacture

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości