Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Okładka GTA V narysowana przez Polkę w MS Paint
#1
Zajęło jej to 25 godzin i 28 minut

Ktoś z naszych grafików podejmie się podobnej pracy ??
Szczęka opada [Obrazek: szczena.gif]
  Odpowiedz
#2
Ja nie potrafi prostej kreski zrobić w Paintcie, a co dopiero takie coś Haha

Podziwiam takie osoby, które potrafią najprostszym chyba programem zrobić takie cudo Brawo
  Odpowiedz
#3
Przeszła Painta! ;)

Pogratulować świetnej ręki.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Fakt, dobra robota, pełen szacunek dla autorki, ale osobiście, szkoda byłoby mi poświęcić 25h w ten sposób.
  Odpowiedz
#5
No właśnie... Szacunek dla dziewczyny, naprawdę.
Ale z drugiej strony, lepiej chyba poświęcić czas na własny rozwój, niż na coś odtwórczego - jak napisał da Vinci, szkoda czasu.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#6
Ola, to właśnie jest rozwój. Ta dziewczyna rozwija swoją umiejętność graficzną w prostym programie
  Odpowiedz
#7
Wow, samo rysowanie nie robi na mnie aż takiego wrażenia (wiadomo tablet + wprawka ręka) ale że
w Paintcie? Bez żadnych warstw, nacisku pędzli? Historii? Jak ona się w tym nie pogubiła, nie pomyliła - graty!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  20 - Letni Konrad skazany przez NFZ na śmierć Pilnie potrzebuje pomocy. Mesajah 1 1 125 21.06.2016, 00:04
Ostatni post: Demanufacture
  Co zrobisz w obliczu agresji na Polskę przez obce państwo? Baron 11 4 014 14.03.2015, 00:11
Ostatni post: amb00
  25 obrazków, przez które Twój mózg zgłupieje ! dimix 20 5 253 22.10.2013, 23:00
Ostatni post: Nicholas
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp
  Marta Robin - Historia kobiety która przez 52 lata żywiła się jedynie „Hostią” Mesajah 3 5 333 10.04.2013, 03:28
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości