Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Origin usunęło gry
#1
Wchodząc na swoje konto Origin, na które nie wchodziłam od października tamtego roku zauważyłam, że zostały mi usunięte gry, które legalnie kupiłam. Mowa tutaj o grach: The Sims 4, The Sims 4 Spotkajmy się, The Sims 2 Pełna kolekcja, The Sims 4 Demo Stwórz Sima. Na dodatek, doszło do mi biblioteki gier nie wiem nawet sama jak The Sims 3, którego nie kupiłam u nich.

Wiecie co poradzić w tej sytuacji? Próbowałam instalować od nowa, ale rzecz jasna kod został wykorzystany i instalacja nie jest możliwa. Może kontakt do pomocy technicznej Origin poskutkuje?
  Odpowiedz
#2
(26.08.2017, 11:55)Magia napisał(a): Może kontakt do pomocy technicznej Origin poskutkuje?
To powinno się zrobić w pierwszej kolejności. Mi ta sytuacja wygląda na przejęcie przez kogoś konta, ale warto się obsługi zapytać.
  Odpowiedz
#3
Mam taką cichą nadzieję, że nie doszło do włamania. Skontaktuje się z nimi telefonicznie w poniedziałek, ponieważ w weekendy infolinia nie jest czynna.
  Odpowiedz
#4
Wszystko już jest, można zamknąć temat. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick Wygrywaj gry na Steam, Origin - wątek zbiorczy. Diablo09 17 9 930 08.08.2014, 22:41
Ostatni post: Diablo09
  Steam, Uplay, Origin, a może więcej? Swordancer 3 1 784 11.11.2013, 15:10
Ostatni post: tunio001

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości