Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Steam, Uplay, Origin, a może więcej?
#1
Czy Was też denerwuje liczba platform na jakie wydaje się gry? Eelectronic Shit będzie teraz wydawać gry praktycznie tylko pod Origin, Ubishit pod Uplay, a Steam będzie zbierać resztki. Strasznie mnie denerwuje, że muszę mieć wszystkie trzy zainstalowane na komputerze. Nie korzystam i nie zamierzam korzystać z tych wszystkich bonusów, osiągnięć, społeczności i innych pierdół, które tylko zasyfiają mój komputer pobierając ciągle z sieci jakieś banerki i newsy. Akurat Steam mi się podoba, bo jest to dość długo i się przyzwyczaiłem, a w dodatku można znaleźć dość sporo bardzo tanich gier na allegro, które normalnie kosztują dużo więcej. Moim zdaniem to są komercyjne monstra jak ten facebook. Wsypują się ze swoimi pierdołami wszędzie gdzie to tylko możliwe i gdzie ich nie chcą spokojni ludzie widzieć, a za chwilę, będę musiał oglądać logo EA na szczoteczce do zębów. Wykupią i skomercjalizują resztę dobrych dystrybutorów i developerów, po czym gry będą uzbrojone w stos DLC i zablokowanych płatnych questów jak to jest z EA.

Dlaczego te buraki nie pozwolą na sprzężenie i wybór jednego klienta na komputerze. Zakładając, że mam coś pod Uplay, to powinienem mieć możliwość odpalenia tego przez Steam, skoro tam mam większość gier. Niech wstawią tam swoje obsrane logo i zaczną współpracować, bo za dwa lata wskoczą jeszcze cztery nowe i będzie kompletny syf. Kto będzie następny Microshit i jego Games for Windows? Wykroi połowę nowych tytułów na swoją platformę?
  Odpowiedz
#2
Chcesz zagrać to zmuszą Cię do pobrania tego, potem będziesz chciał zagrać w grę z kolegą i On też musi to pobrać - i tak to działa, czym więcej platform tym więcej Oni zarabiają...
  Odpowiedz
#3
Nie o to mi chodziło. Wiadomo, że na platformie udostępniającej i sprzedającej gry można więcej zarobić, ale granie na tylu platformach w różne gry jest upierdliwe i bez sensu. Wiadomo, że grając legalnie z kolegą obaj musimy kupić grę i pobrać ją, o ile nie była to wersja pudełkowa. Upierdliwe jest po prostu korzystanie z tylu platform jednocześnie.
  Odpowiedz
#4
Jak dla mnie steam wystarczy, ale wkurzają mnie updaty gier, które bóg wie ile się pobierają . Ja wolę grać w gry no client. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czysto hipotetyczna wycena konta Steam. B0hazard 0 1 185 24.01.2018, 19:20
Ostatni post: B0hazard
  Origin usunęło gry Magia 3 2 132 28.08.2017, 12:14
Ostatni post: Magia
  Współdzielenie gier na Steam - problem Swordancer 5 1 969 02.07.2017, 22:46
Ostatni post: Vier
Star Pochwal sie swoim kontem steam Devil 2 3 361 25.03.2015, 15:56
Ostatni post: Devil
  Kradzież konta na Steam lukasz4444 9 4 373 24.03.2015, 23:17
Ostatni post: Devil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości