Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pierwsze golenie
#1
Ostatnio pierwszy raz się ogoliłem ;p
Na samym początku wziąłem za dużo żeli do golenia, całą twarz sobie upaciałem :DD
Potem było już trochę prościej choć i tak trochę się pozacinałem ...
A na koniec tego żaden z moich znajomych nie zwrócił uwagi że zgoliłem zarost : P


A jak wyglądało wasze pierwsze golenie ? ;)
---
  Odpowiedz
#2
Heh, trochę lat minęło, ale pamiętam to dobrze. Wołałem dziadka, aby pokazał mi jak zrobić to tak, aby się nie pozacinać i po paru instrukcjach poszło już gładko... ;) Później za którymś razem zaciąłem się w wargę, z której krew leciała dobrą godzinę. Po tej nauczce już nie zdarzają mi się takie wpadki ;)
  Odpowiedz
#3
Ja wołałem Tatę ale nawet jego wskazówki mi nie pomogły :D
pozacinałem się nad i obok górnej wargi ;/
---
  Odpowiedz
#4
Ja przy twardym zaroście teraz żeby nie podrażnić skóry, najpierw gole się elektryczną maszynką na szybko, a dopiero potem dogalam się gilettką i jest cycuś glancuś ;)
  Odpowiedz
#5
Pierwszy raz ogoliłem się kilka miesięcy temu. Nie był to jakiś mega zarost... czułem go na twarzy więc zgoliłem :) Oczywiście nie obeszło się bez zacięć ale nie były aż tak drastyczne :) Odrastał chyba ponad dwa tygodnie hehe. Teraz w niecały tydzień jest już fajnie widoczny. Pewnie pomyślicie że to bardzo wolno ale im wolniej tym lepiej. Kilka lat temu marzyłem o takim zaroście, a teraz tamten dzień przeklinam :D Nie oszukujmy się, golenie jest fajne... ale do czasu ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
I jeszcze niedługo dojdzie nam niko że będziemy się co 2 dzień golić ; p
Golenie samo w sobie nie jest złe (no jedynie zacięcia),
ale czasem może nie być czasu na ogolenie się :P
---
  Odpowiedz
#7
Heh, pierwsze golenie :) No cóż ja zaczynałem z tym przygodę elektryczną maszynką do golenia mojego ojca. Potem zakupiłem swoją własną. Nigdy nie bawiłem się ręcznym "strzyżeniem". Może to być zajefajne śmieszne ale przez pewien czas jak mi się zepsuła maszynka, ścinałem zarost heh ... cążkami do paznokci :) Całkiem nieźle się sprawują muszę przyznać :D Jak bym tak ciął przez kilka lat, poduszka z własnego włosia, murowana :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#8
Pierwszy raz goliłem się w wojsku. Musiałem, choć moim zdaniem nie było go widać. Teraz z braku czasu golę się w weekendy, gdy już naprawdę mi przeszkadza. Mnie na szczęście wolno odrasta i nie jest twardy. Polecam żyletki bo elektryczną nigdy się dokładnie nie ogolisz. Rzadko się zacinam. Głównie s powodu tępej maszynki. Wina braku czasu, żeby wyjść do sklepu i kupić nową jednorazówkę.
I tutaj spostrzeżenie. Najlepiej goli się dwuostrzowymi. Długo są ostre i mniej się zapychają. Więcej ostrzy więcej problemu podczas golenia. Jakość twarzy ta sam albo gorsza. Reklama kłamie. Mniej pociągnięć, mniej podrażnień tylko ładnie brzmi. Zapcha się to nie ogoli dokładnie i trzeba jechać od nowa.
Najlepiej stosować żel Gillettte. Nie piankę, nie krem tylko żel. Najwydajniejszy przy swojej cenie. Polecam.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#9
Ja pierwszy raz goliłem się jakieś 2 tygodnie temu. Miałem już dosyć spory zarost więc trzeba było. Nie miałem w pobliżu taty więc musiałem sobie sam poradzić. Na szczęście tylko raz się lekko zaciąłem na wardze, więc nie było źle ;)
  Odpowiedz
#10
Ja jakieś 4 miesiące temu :) Nikogo nie pytałem jak :D Zwykłą jednorazówką i o dziwo się nie zaciąłem. Muszę się golić co jakiś tydzień :/ raz się zaciąłem tydzień temu w lewy policzek :D
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze kołatanie Serca - zauroczenie. Karol 2 3 626 17.11.2011, 12:56
Ostatni post: Leszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości