Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pierwszy dzień w szkole :D
#1
[Obrazek: 61a221bd16f8d72be33274ebdb919b95.jpg]

A jakie są wasze oczekiwania? :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#2
Myślę , że fajnie będzie , bo jest bardzo zgrana klasa :D. Na pewno będzie ciężka nauka ... . Ależ mi się nie chce iść do tej szkoły . Najbardziej mi szkoda chomika , bo pewnie mało czasu będę miał na niego no i oczywiście na forum zbyt często nie będę wpadać :(
  Odpowiedz
#3
A mi tam rybka. :D Wszystko moim zdaniem będzie okej, troszkę nauki też nie zaszkodzi. ;) Powróci się do kolegów/koleżanek, na pewno się dużo pośmiejemy, nawet i na lekcjach. :D
  Odpowiedz
#4
U mnie sprawa wygląda troszkę inaczej bo wchodzę w całkiem nowe towarzystwo (ile będę w tym gimnazjum siedział :D) tak więc lekki stres jest, ale co ma być to będzie :P Uczyć się będę pewnie tyle co wcześniej (czyli nic :P ) Ale jakoś dam radę :D Powodzenia wszystkim w kontynuacji nauki :D
  Odpowiedz
#5
Ja też idę do nowej szkoły , więc jednak stresik lekki jest.
No ale co tam...
To już jutro więc czasu nie zatrzymam , tak jak napisał Imcoran , co ma być to będzie.
Na wszystko jestem przygotowany , szczególnie na bójki , bo w tej szkole , takich nie brakuje ;)
  Odpowiedz
#6
Również pędzę do nowej szkoły.
Wiadomo, że lekki stres jest. Idę do szkoły o której każdy mówi że jest bardzo chamska ale szczególnie się tego nie obawiam, dam sobie radę.

"Jak każdy z nas, mam los we własnych rękach, co by się nie działo koleżko weź nie pękaj!" Tomasz Chada
Trzeba się motywować ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
Ja to już dawno po nowej szkole :) Ale na szczerzę to nie myślałem o tym co będzie w 1 dniu Technikum. Poza tym razem ze mną było 3 kolegów w klasie :D

Imcoran napisał(a):Uczyć się będę pewnie tyle co wcześniej (czyli nic :P ) Ale jakoś dam radę :Haha
Jakbym siebie widział :D Chociaż w tym roku chce się wziąć za naukę.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#8
No, ja też nowe otoczenie ;]
Ale z tego ci mi brat mówił to przez pierwszy miesiąc nauczyciele pierwszej klasie nie mogą wpisać 1 i 2 ;]
Jest będzie Plażing Smarznig ;]

A co tam stres ;] Z całej klasy tylko sam idę do technikum ;]
  Odpowiedz
#9
Karrts napisał(a):Ale z tego ci mi brat mówił to przez pierwszy miesiąc nauczyciele pierwszej klasie nie mogą wpisać 1 i 2 ;]
U mnie także jak byłem w 1 klasie to przez miesiąc nie było odpytywania z lekcji abyśmy się mogli przystosować do nowej szkoły :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#10
życie życie jest nowelą ....CalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalusCalus
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój pierwszy milion! Swordancer 0 871 01.02.2015, 01:36
Ostatni post: Swordancer
  Dzień z życia Kima. Monoceros 1 1 281 11.05.2014, 23:30
Ostatni post: Swordancer
  Taki żarcik w szkole Gospodarz 0 860 06.02.2014, 19:38
Ostatni post: Gospodarz
  Dzień bez.. edycja 0 1 387 29.11.2011, 19:35
Ostatni post: edycja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości