Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pierwszy raz na siłowni - jak to jest?
#1
Witajcie kochani ;)
Jak sami wiecie lato się zaczęło i z pewnością niektórzy z was robią masę, rzeźbę na siłowni, po to aby się podobać dziewczynom na plażach, sobie oczywiście i gdzieś tam...Chciałbym się dowiedzieć tak z waszych wspomnień, przeżyć, na temat siłowni, bo wiem jedno że człowiek nie rodzi się piękną budową ciała i wyrzeźbionym kaloryferem, bo wtedy by było za dobrze człowiekowi. Wiadomo że od starożytności człowiek pracował nad swoim ciałem żeby być silny umięśnionym itp... wcześniej może nie używano tych odżywek wspomagający rośnięcie poszczególnych partii mięśni.

W młodości nigdy nie myślałem o siłowni tych dietach kupowaniu sterydach lecz po pewnym czasie zrozumiałem że czas najwyższy wziąć się za swoje ciało i tak zacząłem od miesiąca ćwiczyć na siłowni.W młodości czasem patrzyłem na swoich kolegów rówieśników, jak to mają ciało wyrzeźbione jak te laski lecą na takich.Kobiety uwielbiają jak mężczyzna jest dobrze zbudowany, dobrze odżywia się, ma szybko wóz
(BMW tuningowe :D), a na takich gówniarzy którzy chleją wódkę pod sklepem omijają dalekim łukiem.Dlatego postanowiłem popracować nad swoim ciałem żeby mieć co w lecie pokazać.....
Zakupiłem od niedawna odżywkę Ostrovit o smaku truskawkowym bodajże jak wyczytałem każdy poleca w tej cenie(kosztuje niecałe 50 zł) to nie znajdę nic lepszego ;)

Wiem że ten Temat można było pisać pisać i pisać, a ja chciałbym się dowiedzieć od was jak to u was się zaczęło?
Czym kierowaliście się? może jakieś porady?, bo też chciałbym mieć masę a trudno w moim przypadku zrobić masę
Czy stosujecie jakieś odzywki pomagające ćwiczeniu na siłowni?
Bardzo bym prosił o poradę wskazówki jak ćwiczyć na siłowni, od miesiąca ćwiczę a efektów widać że są na poziomie małym....

Wiem że niektórzy z was napiszą "przeczytaj w internecie tego jest mnóstwo" tylko czy to jest chociaż prawda co tam wypisują....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Przede wszystkim, odżywki moim zdaniem nie są potrzebne, to tylko chemia, która kosztuje niemałe pieniądze. Trzeba po prostu odpowiednio się odżywiać. Jak masz problem ze zbudowaniem mięśni, musisz więcej jeść. Co do wskazówek, to najpierw napisz jaki masz plan treningowy.
I efektów nie zobaczysz po miesiącu, na prawdę bardzo widoczne efekty osiąga się po około roku ćwiczeń.
  Odpowiedz
#3
Polecam zapisać się na kilka treningów personalnym i pogadać o tym z trenerem.
  Odpowiedz
#4
pierwsze treningi to trzeba samemu zrobić bo zaraz się okaże że na jednym się skończy
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy cukier brązowy jest zdrowszy od białego? Tomek1 5 3 363 24.07.2020, 04:08
Ostatni post: Życzliwy
  Czy wegetarianizm jest drogi? Kucharek 1 3 312 07.04.2014, 12:39
Ostatni post: mary1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości