Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Piłkarskie mądrości cz 2
#1
[Obrazek: bill_shankly_home2_203x152.jpg]

Bill Shankly (legendarny manager Liverpoolu)
-Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.
-Wiele sukcesów piłkarskich tkwi w głowie. Musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy i potem udowodnić, że tak rzeczywiście jest.
-Moje życie to moja praca. Moja praca to moje życie.
-W każdym klubie piłkarskim istnieje święta trójca - piłkarze, trener i kibice. Prezesi do niej nie należą. Oni są tylko do podpisywania czeków
-Ściągnij ten bandaż! I co masz na myśli mówiąc "twoje" kolano? To kolano należy do Liverpoolu! (do kontuzjowanego Tommy'ego Smitha).
-Jeśli jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jeśli jesteś drugi, to jesteś nikim.
-"Przepraszam szefie. Powinienem był trzymać nogi złączone" - powiedział mi Lawrence. "Nie Tommy, to twoja matka powinna była trzymać nogi złączone" - odparłem. (po tym jak bramkarz Tommy Lawrence puścił gola między nogami)

[Obrazek: paisley_home_203x152.jpg]

Bob Paisley (były piłkarz, trener i menager Liverpoolu)
-Jeśli jesteś na polu karnym i nie wiesz co zrobić z piłką, wepchnij ją do siatki, a inne opcje omówimy później."
-Coś wam powiem - zastrzelono nie tego Kennedy'ego! (komentując kiepski debiut w swoim zespole Alana Kennedy'ego)

[Obrazek: sheffield_howard-wilkinson.jpg]

Howard Wilkinson (były menager Leeds United)
-Jestem święcie przekonany, że jeśli strzelisz gola, przeciwnik musi strzelić dwa żeby wygrać.

[Obrazek: brian.jpg]

Brian Clough (były napastnik Middlesbrough i Sunderland strzelił 254 bramek w 271 meczach)
-Nie powiedziałbym, że byłem najlepszym managerem w historii. Ale byłem w czołowej jedynce
-Jeśli prezes zwalnia trenera, którego sam wcześniej zatrudnił, to powinien odejść wraz z nim.


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZpWfXQq2Ep-XudMLfpfe...ktg0QFDaJQ]

Jose Mourinho (portugalski trener, obecnie Real Madryt)
-Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.
-Każdy chciałby żeby Chelsea przegrała mecz. Kiedy to się stanie powinni ogłosić święto narodowe.

[Obrazek: alex-ferguson.png]

Alex Ferguson (od 1986 roku trener Manchester United)
-Nie do wiary. Nie do wiary. Piłka nożna. Jasna cholera! (po finale Ligi Mistrzów z Bayernem w 1999 roku)

(I tutaj muszę wtrącić się trochę nie na temat, bowiem okoliczności w jakich wypowiedziane zostały te słowa były po prostu niewiarygodne. Szczerze powiedziawszy to był chyba najpiękniejszy i najbardziej oddający to co w piłce nożnej najpiękniejsze i najistotniejsze mecz w historii futbolu. Chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj do posta http://odjechani.com.pl/Thread-Fina%C5%8...cja-Polski)

-Jestem tak cholernie utalentowanym facetem! Może zacznę malować albo coś...(na pytanie co będzie robił na emeryturze)

[Obrazek: 1132850000_extras_albumes_0.jpg]

George Best (były piłkarz Manchesteru United, Łącznie w Manchesterze zdobył 179 goli w 466 meczach)
-Większość swoich pieniędzy wydałem na alkohol, kobiety i szybkie samochody. Resztę po prostu roztrwoniłem.
-W 1969 rzuciłem kobiety i alkohol. To było najgorsze 20 minut w moim życiu.
-Powiedziałem kiedyś, że IQ Gazzy jest mniejsze niż numer na jego koszulce. A on mnie zapytał co to jest IQ.

[Obrazek: 200px-Gary_Linekar.jpg]

Gary Lineker (trzykrotny król strzelców ligi angielskiej w barwach Leicester, Evertonu i Tottenhamu).
-Futbol jest taką dyscypliną sportu, w której gra na boisku 22 zawodników, przez 90 minut, a i tak zawsze wygrywają Niemcy.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piłkarskie mądrości cz. 1 tungar 3 5 324 06.10.2011, 12:40
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości