Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Piotrek Ogiński w Top Chef
#1
Niedawno wielką aferę w sieci wywołał pozew Sokołowa, skierowany w kierunku Piotrka Ogińskiego, twórcy kanału YouTube - Kocham Gotować. Dziś, sprawa ucichła, jednak o naszym bohaterze nadal głośno. Tym razem w programie Top Chef, do którego udało mu się dostać.

Filmik zgłoszeniowy:



Pierwszy odcinek Top Chef




Co o tym myślicie? Lubicie Piotrka? Jesteście za tym aby wygrał? Jakie macie zdanie na jego temat?
  Odpowiedz
#2
Moje zdanie jest takie, że on jest kucharzem - TOTALNYM amatorem. Nie przepadam za nim (głównie za wymiotowanie na wizji...). A film zgłoszeniowy jest stary :). Stosunkowo stary. Dla mnie dwa miesiące to sporo :) I w TopChef też już widziałam - bo te filmy mają już przynajmniej miesiąc. :D

edit: nie kibicuję mu.
  Odpowiedz
#3
Ja go tam lubie :)
Niektóre filmiki ma naprawdę godne polecenia.
Życzę mu jak najlepiej.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#4
Piter odpadł w dzisiejszym odcinku. Skończyła się jego przygoda w tym programie. Co jak co, ale nie spodziewałem się, że tak długo się utrzyma i tak dobrze sobie poradzi. Występ w programie na pewno dobrze mu zrobił. Zyskał doświadczenie, jeszcze większą popularność, no i niezapomniane wspomnienia. W Top Chef go już nie zobaczymy, ale z pewnością nie raz jeszcze usłyszymy jego - "Siemanko" ;)
  Odpowiedz
#5
Szkoda, że go już nie zobaczymy. Teraz pewnie chowa się przed Gruzinami. Haha

Kto oglądał, ten wie o co chodzi. ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Już top chefa nie oglądam, bo bez Piotrka będzie nudno, nie będzie odwalania, ogórków, żartów, ekspedientki krojącej kurczaka :-P. Ach, top chefowi to na dobre nie wyjdzie... Oglądalność drastycznie spadnie, ale to już ich problem.
  Odpowiedz
#7
Też śmiałem się wczoraj, że już nie będę dalej oglądał Top Chefa :) To był jedyny program, dla którego włączałem ostatnio telewizor. Teraz już nie ma komu kibicować, szkoda.
  Odpowiedz
#8
Ja tam jakoś tego Piotrka nie trawię. Wymiotowanie do zlewu mu się zdarza i nie tylko. Nie posiada też profesjonalnego sposobu wypowiedzi, więc nie trafi do każdego. Nie trafił do mnie i nie trawię go jak on nie trawi tego co trafia do jego zlewu. Dziękuję. :)
  Odpowiedz
#9
Gość jest specyficzny, to jego "siemanko" i pedalski styl naprawdę może odrzucać, ale stara się i tworzy ciekawe filmiki. Osobiście nie nie tyle sam się nim interesowałem, co mój brat, który wiecznie przynosił mi z nim filmiki, aby robić mu potrawy prezentowane przez Piotrka. Chyba wtedy się zaraziłem :)
  Odpowiedz
#10
Polubiłem tego gościa, zawsze uśmiechnięty, doświadczony amator, który wie co i jak ale i tak na zero wychodzi, myślę że za jakiś czas może być z niego dość dobry kucharz i wkrótce zrobi te pierogi jak należy.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości