Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Podwyższenie wynagrodzenia za ciężką prace...
#1
Mam nadzieje, że nie ten obrazek nie jest sprzeczny z regulaminem :)

[Obrazek: 5712482b0b7022da13601261908ecf54.jpg?1325592955]
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#2
Małe sprostowanie, podejrzanych worków sztuk jedna, nie dwie jak w wyżej wymienionym piśmie stwierdzono
  Odpowiedz
#3
(04.01.2012, 00:12)tonyviroos napisał(a): Małe sprostowanie, podejrzanych worków sztuk jedna, nie dwie jak w wyżej wymienionym piśmie stwierdzono

Też to zauważyłem, ale nie ja to pisałem...;) Znalazłem to w sieci :)
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#4
Wiem że nie Ty pisałeś ale sprostować musiałem :) już taki jestem, że czepiam się szczegółów
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dam pracę da Vinci 15 4 149 14.06.2013, 09:38
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości