Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Podziękowania same znikają po pewnym czasie?
#1
Mam pytanie, czy podziękowania same znikają po pewnym czasie, czy można cofnąć ich dodanie?
  Odpowiedz
#2
Forum było aktualizowane i wszystkie stare podziękowania zniknęły razem ze zmianą rozszerzenia od podziękowań. Być może uda nam się kiedyś powiązać informacje o starych podziękowaniach sprzed aktualizacji, ale nie ma na to gwarancji. Na razie działa to tak jak kiedyś, tzn każdy może dodać podziękowanie i w dowolnej chwili je usunąć z reguły mało kto usuwa podziękowanie, no chyba, że kliknie przypadkowo i od razu je usunie.
  Odpowiedz
#3
podejrzewałam, że może mieć to związek z aktualizacją forum.
A możliwe jest, żeby podczas aktualizacji forum, linki do stron domyślnie się dodały? (do posta sprzed aktualizacji)
  Odpowiedz
#4
Tzn? O jakich linkach mowa?
(19.01.2015, 12:49)Izabela C napisał(a): podejrzewałam, że może mieć to związek z aktualizacją forum.
Izabela Sword napisał:
(19.01.2015, 01:05)Swordancer napisał(a): Forum było aktualizowane i wszystkie stare podziękowania zniknęły razem ze zmianą rozszerzenia od podziękowań
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
Tzn? O jakich linkach mowa?


Chodzi o linki z treści mojego posta, który był dodany przed aktualizacją.
Był w niej 1 link, po aktualizacji 3. Zastanawiam się, czy użycie skrótu nazwy strony (bez www - mogło być po aktualizacji odczytane i tym samym wyświetlane jako odnośnik do strony, który był raz użyty w tej samej treści. Czysta ciekawość :)
  Odpowiedz
#6
Możesz jaśniej wytłumaczyć? O jaki post Ci chodzi i o jakie linki? Gdzie Ci się linki dodały. Jeśli chodzi o podziękowanie, to wszystko zostało wyjaśnione, zniknęły bo była aktualizacja, a linki? O jakie linki w postach chodzi?
  Odpowiedz
#7
(20.01.2015, 00:48)Swordancer napisał(a): Możesz jaśniej wytłumaczyć? O jaki post Ci chodzi i o jakie linki? Gdzie Ci się linki dodały. Jeśli chodzi o podziękowanie, to wszystko zostało wyjaśnione, zniknęły bo była aktualizacja, a linki? O jakie linki w postach chodzi?

wysłałam pw
  Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości