Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
Pamiętajcie że jeszcze ja zrobię bannerka :)

[Obrazek: pojedynek-1353447709.png]
Moja propozycja, jutro coś dopracuje bo dziś już musze iść.
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Również jutro dodam coś od siebie.
Przepraszam za zwłokę ale miałem masę spraw do załatwienia.
Im więcej prac, tym więcej wyboru tak więc róbcie, róbcie potem się coś wybierze.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
Niestety dzisiaj już nie skończę swojego ale narazię zrobiłem takie coś ;)
http://scr.hu/7ct/2updf
  Odpowiedz
Jak wam się moje podoba ?

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Ja muszę się jeszcze nauczyć tło robić bo mi wychodzi...
  Odpowiedz
Też mogę być sponsorem :P ale nie w dużych ilościach :P na jedną nagrodę moge dać :P
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
Nowe : [Obrazek: pojedynek2-1353504117.png]
[Obrazek: pojedynek3-1353504423.png]

To samo co wyżej ale jaśniejszy napis ;]
Oceniajcie :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy waszych prac ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Ujmę to tak - Czuję, że po tym konkursie, do grupy GrafArt przybędzie paru nowych grafików :)

  Odpowiedz
(21.11.2012, 16:03)Davvid napisał(a): Ujmę to tak - Czuję, że po tym konkursie, do grupy GrafArt przybędzie paru nowych grafików :)
Albo paru ubędzie :D
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości