Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
Dobra po wyczerpującej pracy zrobiłem ;D

Niestety nadal nie umiem robić tła fajnego....

[Obrazek: 4800605100_1353513183.gif]
Jak by co mam nadal plik "PSD" to ktoś z graf art może to przerobić ;)
edit
A i nauczyłem się robić napisy z obrazków weeeee :D
  Odpowiedz
NO dobra i ja się zapisuje co mi tam ;)
jakieś zadanie do wykonania czy coś ?
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
enrique97 - mam smutną wiadomość, ale admin dziś napisał że banner na reklamę do forum ma mieć wymiary 160x600
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Jako, że wszystko jest w przygotowaniu, zaproponowałem pierwsze starcie już w tą sobotę lub ewentualnie kolejną. Zapisy trwają do piątku, a banner potrzebny jest na wczoraj Haha Haha Jak ma ktoś czas lub chce pomóc to nich zaproponuję jakiś baner który miałby zareklamować konkurs :P
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
tak na szybko robiony ale jest ;)
[Obrazek: jw2kofpjv82i74g604rh.jpg]
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
[Obrazek: a-1353520762.jpg]
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
Rafale małą gafę zrobiłeś bo październik już był ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
a co ze mna ?
Jutro jeszcze coś moge wykonać ale chce wiedzieć czy moja w jakiejś kwestji może być
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Diablo ja dziś lub jutro oddam swoją prace

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Music 
[Obrazek: konkursgrafik.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości