Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
Diablo ja dziś lub jutro oddam swoją prace ;)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
(21.11.2012, 20:10)Diablo09 napisał(a): Rafale małą gafę zrobiłeś bo październik już był ;)

O kur... Nie zapisałem szablonu :placz
________________________________

[Obrazek: a-1353522232.jpg]

Baner już dawno powinien zostać dodany. Reklama która ma być widoczna przez jeden dzień jest bezsensowna.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
Więc trzeba takowy baner najpierw wybrać albo termin przełożyć
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Rafał napisał(a):Baner już dawno powinien zostać dodany. Reklama która ma być widoczna przez jeden dzień jest bezsensowna.
No dokładnie więc lepszym rozwiązaniem było by przeniesienie zapisów na kolejny piątek czyli na 30 listopada, a na kolejny dzień pierwsza tura.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
jestem za diablo a co z moim banerem jest dobry czy zrobić nowy ????
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Czekać kolejny tydzień? Więcej osób się już raczej nie zapisze, a czas do piątku jest wystarczający. W piątek wieczorem należało by wylosować numerki i przelać punkty na konto odjechanych na chomikuj.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
Ok to już z tymi banerami skończcie. Wykorzystamy pracę Rafała, gdyż najbardziej się nadaje (nie mówię, że inne się nie nadają ;)), prosta i schludna bez bajerów

Ok to terminy zostawiamy. Mogę napisać już do admina aby wstawił baner na forum i podlinkował do tematu, który jeszcze dziś zostanie opublikowany?
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Tak Diablo, możesz już pisać. ;)

  Odpowiedz
Nagroda jaka.
  Odpowiedz
Dowiesz się w nowym wątku, po za tym, to nie jest dla nagrody, lecz dla dobrej zabawy :)

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości